Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3-4hetes Westie-knek milyen...

3-4hetes Westie-knek milyen tápot adjak?

Figyelt kérdés

Születtek kiskutyáim, most másfél hetesek, de már nézelődnöm kell hogy milyen tápot adok nekik. Amit hallottam hogy tápra szoktatásnál a Royal Canin Starter Puppy-t szokták ajánlani. És utána milyet adjak nekik? Néztem Acana-t, de kistestű kutyáknak juniorba csak csirkehúsosat találtam, de arra állítólag allergiásak a Westie-k. (a nagykutyáimnál ezt nem vettem észre)

NÉztem Pro Plan-t, Puppy Small Bread, ezt jónak találtam elsőre, de már teljesen elbizonytalanodtam.

Hozzáértők, kérlek segítsetek.

Köszönöm.


2009. okt. 29. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát elvileg nekik még szopni kellene.De ha egy kis kenyeret áztatsz tejbe.Vagy kiskutyáknak való tápot,probálj meg nekik adni.
2009. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Royal vagy Pro plan. Mind2 nagyon jó minőségű és van kifejezetten ilyen pici kutyáknak való eleségük.
2009. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
10:53 vagyok. Tejet nehogy adj nekik, az első h.szóló h.lyeséget írt. Azt tilos.
2009. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a pro plan vált be, ajánlom.

Tejet tényleg ne ... nem is tudom minek válaszol az aki ilyen marhaságot ír ...

Szoktam egykis jó minöségü konzervet összenyomkodni nekik, had nyalogassák .. Real nature, pl.

2009. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

A kölykök elválasztása az anyjuktól egy hetekig tartó folyamat eredménye, amit akkor kell elkezdeni, amikor a kicsik először elhagyják az almot, vagyis 3-4 hetes kor között. Kezdetben egy lapos edényből tejjel vagy tejpótló táppal kell a kicsiket kínálni, majd ebbe fokozatosan egyre több kölyöktápot kell keverni. Így 6-7 hetes korra a kölykök hozzászoknak a táphoz és 8 hetes korban elválaszthatóak.

Tápként: Eukanuba többféle kölyöktápjuk van.

Vagy Hill's Lamb&Rice puppy táp, esetleg Purina kölyöktáp.

2009. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tejet semmi képp nem adnék nekik. Tudom, hogy 3-4hetes korba lehet táphoz szoktatni őket. Az Eukanuba-ról sok rosszat hallottam, akkor maradok a Pro Plan mellet. Köszönöm.
2009. okt. 29. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
És a Royal Canin miért nem jó?
2009. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem jó???? Írtam hogy az elválasztáshoz a Royal Canin Starter Puppy-t gondoltam. Arról sokat hallottam és sokan ajánlják.
2009. okt. 29. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat, hogy félreolvastam.
2009. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az enyém nem ette meg a royal canint.

(Yorkshire terrier) szó szerint kiköpte...:S

2009. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!