Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a huskyról?

Mit kell tudni a huskyról?

Figyelt kérdés

Nagy szerelmem ez a kutya és lehet h a közel jövőben beszereznék egy ilyen kutyát de csak ha jó a körülmények neki

lakásban lenne tartva egy belga juhász mellett sokat foglalkoznék vele sok kutyás ismerősöm van akinek van egy óriás telke három kutyával és oda is eljárhatnánk de tanítanám sokat (mennyire okítható)?

bírná a nyarakat nincsen légkondink

mondanátok jó szuka neveket ?

köszi előre is


2009. okt. 28. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Okos kutya, de nem olyan aki élvezné az ül-fekszik-hozzámot. Szerintem nem lakásba való. A belgajuhász igazi munkakutya, jót tanítható. A husky makacs, önálló, mert ő más munkára lett kitatlálva. Nekünk malamutunk volt, állandóan szökött, nem volt neki elég a kert sem, de a nyarat jól bírta. Úgy tudom elég domináns, jobban élnek még benne azok a dolgok amik a farkasban. A mi malamut szukánk ki akarta nyírni a roti keverék szukánkat, és sosem lettek jóba.
2009. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire tudom, nagyon domináns, erős akaratú, nagy mozgásigényű kutya; erős kezű, hozzáértő gazdi kell hozzá.

[link]

2009. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
22%
Azt, hogy szép kék szemük van. :)
2009. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Lakásban? Felejtős... A huskynak elég sok (sőt marhasok) energiája van, és elfoglalja magát, romobol ha más nincs. Tényleg igazi munkakutya.

Tanítás szempontjából sem kezdőnek való, okos, de önfejű is - magyarul tud tanulni, csak nem akar.

Nyarat bírja. Én részemről nem ajánlom neked, hogy lakásban tarsd, de te dolgod...

2009. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ha ragaszkodsz hozzá, akkor kösd fel a felkötni valót, mert a belga juhász után piszok nagy meglepetés fog érni. Gyönyörűek, de borzasztó makacsak, önfejűek. Tanítható, de nem úgy, mint ahogy például a belga juhász. Ami annál beválik, egy huskynál biztos, hogy nem. Óriási a mozgásigénye, nem tudom, hogy jó ötlet-e lakásban tartani.


[link]

2009. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

20:13as vagyok.

Nahát, hogy nincs itt humor! :)

2009. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de az olcsókutya.hu-n mást írt olvassátok el mert teljesen mást írt mint ti na mind1 köszi a válaszokat


"az a szép kinek a szeme kék..." na humorista =)

2009. okt. 29. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Elolvastam, amit az olcsókutyán írtak a fajtáról. Nem tudom, honnan szerezte az ismereteit a huskyról a szerző, de az alapján, amit más helyeken olvastam, elég nagy hülyeségnek tűnik. Lakásba javasolja, meg kezdő kutyásnak... Szerintem rosszul járnál, ha erre alapozva vennél huskyt.
2009. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na igen, én is olvastam hülyeségeket ott. Pl szinte az összes fajta nem ajánlott gyerek mellé meg ilyenek.
2009. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eloljaro ***** válasza:
Ami a legfontosabb az hogy a két fajta a belga juhász és a husky teljesen különböző . Lakásba akkor vedd ha el tudod viselni a mindenhova bejárást és az engedetlenséget. Különösebb baj nincs vele csak akaratos . A gyerekekkel nagyon jól kijön mind a két fajta bár a malamut kicsit morcib de nevelés kérdése. De készülj fel hogy a kutya csak azt fogja megcsinálni amihez kedve van bár tudja hogy te mit akarsz de az nem biztos hogy ő is akarja . Ettől fügetlenul nagyon jó társ igazi barát
2012. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!