Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit érdemes tudni a huskyról?

Mit érdemes tudni a huskyról?

Figyelt kérdés

milyen a természetük?

gyorsan tanulnak?

milyen sportra alkalmas?

van husky fajtamentés?


17/L


2011. márc. 14. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Sportokra nem igazán alkalmas, hiszen szánhúzó kutya.


Szánhúzó fajtamentés:

[link]

2011. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csodálatos kutyák, nekem volt, de sajnos megszökött, pedig sosem tette, de egy nap neki iramodott, és többet nem jött haza. Nem taníttattuk túlságosan, mégis nagyon jó, és szófogadó kutya lett. Nem szereti, ha láncra kötik, vagy ha bezárják, sok mozgás kell neki. Engem húzott szánkóval is:)

Úgy hívták: Aclawic Romina

Mai napig nem értem miért ment el:( Nem tüzelt szóval nem azért, ivartalanítva volt.

2011. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jah, és télen hihetetlen produkciókat hajtanak végre:) fetreng, ugrál a hóban, és végig túrja az orrával az udvart, aztán felnéz, és beleveti magát a hórakásba, volt, hogy csak a feje búbja látszott ki szinte:D
2011. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezt az orral havat túrni a spánielem is megcsinálja :D

köszi a válaszokat!

2011. márc. 14. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan tanul, nagyon sok türelem kell a neveléséhez, és szökős, de türelemmel ugyanúgy megtanul mindent mint más kutya, csak több idő kell neki hozzá.
2011. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
NAGYON TÜRELMESEK
2011. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!