Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Álvemhes kutyának mennyibe...

Álvemhes kutyának mennyibe kerül a hormon injekció?

Figyelt kérdés

2 hónapja tüzelt 2. alkalommal a pincsim, de engedtük párosodni. nem volt vele semmi gond, jól viselte, de most meg elkezdett tejet termelni. azt mondták hogy egy injekciót kap, attól felszívódik a teje és nem lesz gond. mi csak a következő tüzelés után akartuk ivartalaníttatni az ilyen problémák elkerülése végett, mert most nem tudtuk volna megoldani a felügyeletet, de a következő után pont jó lett volna.

szóval kb mennyibe kerül egy ilyen injekció és mennyi idő alatt oldja meg a problémát?


2009. okt. 27. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

szia


én az enyémnek injekciot soha nem adatok álvemheségre

általában az enyémnek nincsenek lelki tünetei, csak tejel: azt nagyon szépen, kb 1 hét alatt megszüneti a tögykenöcs (pár száz forint), reggel és este szoktam neki bekenni a ciciket, nagyon büdös, de használ

szoktam még neki adni homeopátiás szert: pulsatilla c-15, meggyorsitja a gyogyulást (kb 700 ft, emberpatikában)


ismerösöm tacskojának joval durvábbak a tünetei, neki galastop cseppeket szokott irni a doki , az pár 1000 ft körül van

2009. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos meg tudod fizetni, csak a kutyának árt, mert hormon. És közben ott belül betegszik meg. Aztán majd arra ébredsz egyik nap, hogy gennyes méhgyulladása van, vagy valami fincsi dolog. :( Ivartalanítással manapság már egy tüzelést sem muszáj megvárni. De az előző jól leírta.
2009. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónapja tüzelt és fedeztettétek - márpedig az írásodból ez olvasható ki - akkor nem álvemhes, hanem VEMHES :S
2009. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, visszaszivok mindent ...
2009. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

óóó, elnézést, kimaradt hogy nem

szóval nem engedtük párosodni. bocsi, tényleg véletlenül elírtam

az elsőnek köszi a tanácsokat

2009. okt. 27. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:

elsö vagyok:


annyi hogy a homeopátiásból napi 5 golyot adj neki, egykis vizben feloldva (én injekcios tüvel szoktam a szájába spriccelni), nekem is kistestü kutyám van, annyi elég

2009. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!