Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 9 éves kutyának lógnak...

Ha a 9 éves kutyának lógnak az emlői akkor biztos álvemhes, vagy csak a kora miatt van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pici kora óta így van, már első tüzelés előtt is jött belőle valami! Aztán egyszer beteg volt, és azóta ráadásul 9 hónaponta tüzel. Most egy kicsit fogyott és sokkal jobb tápot eszik ami ráadásul nagy aktivitású kutyáknak van, mert a másik kettő még fiatal munkakutya. Nos azóta még jobban lóg neki viszont puha, nincs csomó és nem mutat semmilyen jelet az álvemhességre. Nem akar gondozni senkit, nem bújik jobban stb. Orvos nem mondta, hogy baja lenne.
2009. szept. 30. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt látatlanban senki nem tudja megmondani, csak az állatorvos egy alapos vizsgálat után. Mivál már idősebb, ráadásul fogyott is, érdemes lenne kivizsgáltatni, vérlabor, stb.
2009. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, az orvos nem talált semmit! Az emlője mindig is ilyen volt, a s úlye meg azért kevesebb, mert rossz táőról váltottunk nagyon jóra, és abból nagyon keveset kell. Csak tapasztalatokra voltam kiváncsi.
2009. okt. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!