Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szrik állandóan oda a...

Miért szrik állandóan oda a kutya ahol járkálok?

Figyelt kérdés

Van 3 kutyám 2 nagyobb testu és egy kis keverék!!

A kis keverék állandóan odacsinál ahol járkál az ember, sebészi precízséggel a kocsi ajtó elé ahol beszáll az ember, az ajtó elé a lábtörlőre, a lépcső aljába, a kapu elé és a közlekedő járdára !!

Széles a kert, nem is túl gazos.

A többi kutyám normálisan hátra tud járni csak ez a kis majom szarik állandóan össze vissza!!


A multkor már idegembe beletöröltem a lábam a hátába mert rohantam volna vhova aztán toccs bele a kutyaszarba mielőtt a kocsiba szálltam volna..


Baromira idegesítő!! Ti mit tennétek??


2009. okt. 27. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal. Az, hogy beletörlöd a lábad, csak a saját feszültséged levezetésére szolgál, semmilyen megoldásra nem vezet az ügy kapcsán.


Mennyi idős a kutyus? Én sem látok más megoldást, mint a kifigyelést. Van egy problémád, ami megoldást igényel, erre vagy időt szánsz, vagy elviseled. A kutya szereti nyugodtan végezni a dolgát. Ha minden alkalommal elzavarod, amikor nekiguggol, majd nyakörvénél fogva odaviszed, ahová úgy gondolod, jó neked, akkor rá fog jönni, hogy azon az egy helyen tudja nyugodtan elvégezni a dolgát. Persze, számíts rá, hogy a kutya meg fog lepődni, amikor elráncigálod onnan, és úgy "visszaszippantja magába" a termést, hogy akár fél óra is lehet majd, amíg újra nekifog az általad kijelölt helyen. De valamit valamiért.


A lényeg, hogy ha jó helyen végzi, ne zavard, és utána dícsérd meg.

2009. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

13:52


A saját kutyádat felőlem meg is dughatod !!


De amíg ennek én viselem gondját meg én neveltem fel addig te törölgesd csak a saját hátadat a saját kutyáddal vagy amivel akarod!!

2009. okt. 27. 21:24
 13/13 A kérdező kommentje:

Öreg már szerencsétlen...


Vagy 14 éves minimum.


Változni már nem fog, arról se sikerült még leszoktatni hogy ha kinyilik a kapu akkor ne rohanjon kifelé!!


Ez azt hiszi mindent lehet ha nem látom!! De sokszor ha látom se törödik vele ha tudja hogy nem tok utánnamenni!!


Az a gáz ezzel hogy nem én voltam a gazdája hanem inkább az öregemet fogadta el annak aki már nem él.


Van még egy iylen öreg kutyám aki a menhelyről került ki, annak meg álalndóan az volt a szokása hogy a kocsi mögé fekődt és cseszett fölkelni amig arrébb nem rángattam hiába indítottam be a motort...


Egyszer szintén rohantam állásinterjúra, nem láttam hogy ott fekszik pedig hátraléptem megnézni


A vége az lett hogy sikerült átmenni a kutyán az autóval, de meg tudták menteni csak egy kicsit sokba került! De megérte!!


Azóta nem fekszik oda és írtózik a kocsitól :P


Ha meghalja a motort már rohan hátra!



Jó tudom kurv@@nyámat meg hasonlók, szidjátok csak én is azt teszem :D


CSak veletek ne forduljon elő soha iylen!!

2009. okt. 27. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!