Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szrik állandóan oda a...

Miért szrik állandóan oda a kutya ahol járkálok?

Figyelt kérdés

Van 3 kutyám 2 nagyobb testu és egy kis keverék!!

A kis keverék állandóan odacsinál ahol járkál az ember, sebészi precízséggel a kocsi ajtó elé ahol beszáll az ember, az ajtó elé a lábtörlőre, a lépcső aljába, a kapu elé és a közlekedő járdára !!

Széles a kert, nem is túl gazos.

A többi kutyám normálisan hátra tud járni csak ez a kis majom szarik állandóan össze vissza!!


A multkor már idegembe beletöröltem a lábam a hátába mert rohantam volna vhova aztán toccs bele a kutyaszarba mielőtt a kocsiba szálltam volna..


Baromira idegesítő!! Ti mit tennétek??


2009. okt. 27. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

na ez nem volt szép.:S e amúgy vicces.:D

hát nézd hétvégén ha szarni akar és üldözd el onnan vagy vidd el oda ahol nem járkálsz.figyelj rá és ha akciózik üldözd el onnan.nem tudom ez jutott eszembe.

2009. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom ide oda vinni, szabadon vannak egy 300 négyszögöles telken...

Emiatt sem értem hogy miért pont a telek első harmadába ahol mi is sürübben járkálunk kell végeznie a dolgát..

2009. okt. 27. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Valamiért haragszik rád a kutyád,azért csinálja.Valószínű féltékeny a nagyobbakra.Próbáld meg legalább egy hétig,hogy több figyelmet fordítasz rá.Lehet változni fog valami.
2009. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Én elvenném tőled mindhárom kutyát, ilyen embernek nem való semmilyen állat.
2009. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A másik kettővel semmi bajom imádom őket mert tudnak viselkedni és szeretnek is, ezt neked adom ha érdekel!!


Elviheted!!!

2009. okt. 27. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

egyet értek az elöttem szólóval. Miaz hogy beletörlöd a kutyába?honnan tudja szegény állad hova kéne piszkolnia? vegyél kutyakönyvet olvass utánna. Ez a kutya megfogja jegyezni mit csináltál vele.

abberált idióta ember vagy.

2009. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
egyszerre elkell dobni magadtól a kutyát ha valamit nem úgy csinál ahogy te szeretnéd?őket is neveéni kell könyörgöm. neked aztán nem való kutya.
2009. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ha kiengeded zavard el onnan, hogy máshova kelljen végeznie a dolgát. 4-5 alkalom után megérti mit akarsz...vagyis hogy mit nem



tudom macerás, de hát a kutya macerával jár

2009. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Beletörölném a hátadba a sz*rt és akkor meglátná a kutyád hova is szabad csinálni.
2009. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
gratulálok az előttem szólónak! zseni vagy :S
2009. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!