Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táplálékkiegészitőt,...

Milyen táplálékkiegészitőt, vitamint vegyek sántító kutyusunknak?

Figyelt kérdés
Szüleim 5éves németjuhász keverék kutyájaról van szó.Hétvégén voltam náluk és láttam hogy kicsit mintha sántítana. Tartok a diszplaziatól,úgyhogy mondtam figyeljék,aztán mutassák meg dokinak ha nem múlik el pár napon belül.Van valami paszta vagy tabletta amely jó hatással van az ízületekre úgy általában?
2009. okt. 27. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A zöldkagyló kapszula jót tesz az izületeknek még az egészséges kutyáknál is használható.

Azonban tényleg jó lenne dokinak megmutatni, mert nem mindegy mi baja van a kutyusnak. Lehet, csak megütötte a lábát azért sántit, de lehet, izületi gond van. Ilyenkor is szükség van fájdalomcsillapítóra és gyulladáscsökkentőre. Ha tényleg diszplázia, akkor már nem használ csak a műtét.

2009. okt. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

adj neki kálciumot! tejben van, de ne dobozos te.co-s tejet!!! :) rendes házi tej, az töröl :) finom is, jól jön a zsír télre, erősíti a csontokat, a fogakat.

arról, hogy pontosan mi a baja, inkább az állatorvossal konzultálj, ő majd javasol valamit. Lehet, hogy csak nagyon kifutotta magát, a miénk is hajlamos rá. :) a tejjel nem rontasz, de ne magában add, hanem kenyérrel-száraz eledellel. Jobbulást a kutyának :)

2009. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen amennyit az orvos mond!!!!

Nem hiába végezte el az egyetemet...vagy jobban bízol arctalan névtelen hozzászólókban?

2009. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát,azt kell mondjam,hogy bízom annyira.Abban a faluban összesen 2állatorvos van.Az egyik nem jött ki mikor 10évesen kétségbeesetten mentem hozzá,hogy a nagy kutya megharapta a kicsi gerincét és nem tud felállni csak vonyít.Pár évvel ezelőtt az eset előtt pedig DIREKT addig ingerelte,provokálta a kuvaszunkat,míg meg nem harapta,aztán meg követelte az elaltatást.A másik orvos pedig inkább a haszonállatokra specializálódott és sosem lehet elérni,mert valamelyik vágóhídon,gazdaságban van.Szóval ezektől az orvosoktól nem remélek sokat. Itt meg azért van pár jól tájékozott tenyésztő vagy gazdi aki tapasztalatból, vagy mert érdeklik ezek a dolgok sokat olvasott utána és el tud látni hasznos tanácsokkal addig is.
2009. okt. 27. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Közeli városban kell keresni kisállat-orvost, állatkórházat. Biztos, hogy van.


Lódoktorra én se bíznám a kutyámat, ebben egyetértünk. Én is faluban laktam régebben, de a megyeszékhelyre jártam be a macskáimmal, és a kutyámmal is.

2009. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Luposan
2009. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!