Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem érzitek nevetségesnek ezt...

Nem érzitek nevetségesnek ezt a témakört? Itt csak az egymás fikázása megy. Már ha kérdezek valamit se kapok értelmes választ, mert csak oltjátok egymást.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 04:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én már egyideje járok kérdezösködni, de mindig értelmes válaszokat kaptam. Szóval értelmes kérdésre jön is az értelemes válasz. Szerintem ....
2009. okt. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát én nem:(

Utoljára feltettem egy kérdést ,h milyen tápot adja a kutyámnak és erre elkezdtek veszekedni,h melyik a jobb..

De volt erre sok példa...

Na meg amiért yorkim van és yorkis kérdéseket teszek fel kapom a szart...

hmm..

2009. okt. 27. 05:13
 3/10 A kérdező kommentje:

már direkt csak annyit írok ki,h kistestű kutyám..

ja és ebből a kérdésből is lesz ám botrány:s

2009. okt. 27. 05:14
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Köszönhető ez a napiszaros puruttyás embereknek akik csak fikázni vannak itt és egyáltalán azért léteznek. Ők nem adnak választ semmire csak kötözködnek. De nemszabad velük foglalkozni mert ezek csak s@ggfejek.
2009. okt. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is törődj velük, főleg, ha érkezik értelmes válasz.

Valahol ki kell élniük szegényes életüket.

2009. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A normális kérdésekre normális válasz jön. Én is tettem már fel kérdést, amire kaptam segítő választ, és én is szoktam segíteni, ha tudok. De ha valaki mondjuk megkérdezi (te voltál talán?), hogy adhat-e kaviárt a yorkijának, az persze, hogy kiveri a biztosítékot pár embernél.
2009. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint mindig igyekszem értelmes választ adni, de néha azért elszakad a cérna, pl. amikor már az ezredik hogyan neveljem szobatisztaságra a kutyámat kérdést látom....pedig ki van írva hogy nézd meg kérdeztek-e már hasonlót...de nem...beteszi :S és engedélyezik neki...


szóval nem egyszerű hely ez.

2009. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy már előbb is írták, értelmes kérdésre értelmes válasz megy általában. De azért vedd figyelembe, hogy a legtöbben, akik itt válaszolnak, nem állatorvosok vagy kutyakiképzők, hanem mezei kutyatartók, akik időnként hülyeségeket írnak és amikor valaki leír valami baromságot, akkor nehéz megállni, hogy ne kezdjük fikázni, egyeseknek nem is sikerül. A milyen tápot adjak a kutyámnak kérdést pedig már ezerszer kitárgyaltuk itt az oldalon meg vagy száz másikon is, de az állatorvos vagy a kutyád tenyésztője is biztosan tud segíteni, kár volt feltenni a kérdést (főleg hogy ez is olyan, ami nagy vitákat vált ki). Az, hogy a yorkisokat fikázzák csak őket teszi nevetségessé, de azért be kell látnod, hogy yorkival sok a rossz tapasztalat (szaporítók+felkapkodós plázacicák miatt...), ezért sokan már eleve ugranak, ha valaki yorkiról kérdez. Ez persze nem jó, de csak a yorkitulajdonosok változtathatnak rajta (nem szaporítótól veszik, rendesen nevelik a kutyájukat stb.).
2009. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem 2 megmentett yorkim van.Nem vagyok sem plázacica sem szaporító sem tenyésztő..

Ivartalanítva vannak a kutyáim..

És soha nem adnék neki kaviárt!

Meg van nevelve mind a 2 kutyám.és saját erőmből értem ezt el..meg persze rengeteg könyvet olvastam!

Soha nem tettem fel értelmetlen kérdést csak tanácsot kértem,mert a doki is hülyeséget tanácsolt..

És hát többen többre megyünk.

Én nem vagyok felelőtlen kutyatartó!

De mégis csak a fikázást kapom,mert nekem YORKIM van..

És ez bánt..

Mert nekem okos kutyáim vannak,és meg vannak nevelve..

2009. okt. 27. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy tisztelet a kivételnek!
2009. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!