Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ket kutyat szeretnek...

Ha ket kutyat szeretnek venni, szerintetek milyen nemuek legyenek?

Figyelt kérdés
Szuleimnel volt egy bakk kutyam, de most koltozom el otthonrol es szeretnek ket kutyat, csak nem tudom hogy fernek ossze nem szerint..
2009. okt. 27. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,mi célra szeretnéd. Ha hobbira,akkor lehetnek azonos neműek,ha tenyésztenéd,akkor evidens,hogy különböző neműt vegyél.
2009. okt. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
Általában a szukák szelídebbek, és jobban összeférnek, mint a kanok. A kanoknál nagyobb a rivalizáció, több lehetközöttük a marakodás.
2009. okt. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem különböző neműt vegyél, mert akkor kisebb az esélye a bunyónak.

Amúgy nem bak, hanem kan a fiú kutya !

2009. okt. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden variációnak megvan a jó és a rossz oldala. Ha két fiút, vagy két lányt veszel, van esélye a balhénak. A lányok tényleg kicsit bujósabbak, hizelkedősebbek, de ugyanúgy van közöttük dominánsabb egyed, és ugyanúgy összeverekedhetnek mint a fiúk, főleg tüzeléskor. (2 szukánk van, tehát tudom miről beszélek) Ha fiú lány párost veszel, akkor meg évente 2x figyelhetsz, hogy ne legyenek nem kivánt kölykök.

Szerintem a megoldás az, hogy mindegy milyen nemü kutyákat veszel, legalább az egyiket ivartalanítani kell.

2009. okt. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 db ivartalanitott szuka
2009. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!