Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem megy be az anya...

Miért nem megy be az anya kutya a házába?

Figyelt kérdés

Eddig mindig bement, de pár napja nem akar bemenni, pedig bent vannak a 2 hetes kiskutyái. Hiába nyöszörögnek, csak rájuknéz, és lefekszik az udvarban valahol.

Ha bevisszük a szobába a kutyákat, ott foglalkozik velük az anyjuk.

Hiába rakom be a házába, mintha félne ott, és gyorsan ki akar jönni. Mégcsak nem is hideg a háza, mert minden oldalról be van szőnyegezve, és eddig szeretett benne lenni.

Hogyan tudnám rávenni, hogy maradjon bent?


2009. okt. 24. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami számára büdös dolog van ott? De ezt igazából úgysem lehet kitalálni. Ne erőltesd inkább vidd be a szobába.
2009. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Hol fialt le a kutyád?

2 hete iszonyú hidegek voltak éjszaka.Csak nem a kutyaházban?

Lehet, hogy a picik megfáztak, és az anyjuk érzi ezt.

Próbálj legalább az előszobában kialakítani a kis családnak egy elkerített helyet, hiszen azt írod, benn foglalkozik a kiskutyákkal, csak kinn nem.

Így megfagynak a kicsik az anyjuk nélkül, nincs, aki melegítse Őket, legalább 20 fok kellene Nekik, de inkább 25 még.

Így csak szenvednek a kicsik is, meg az anyjuk is, ezért felesleges volt lehozni azt az almot.

2009. okt. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vidd be a kutyikat,lehet hogy azért nem megy be az anya mert fél hogy valameiküket megnyomja.Az enyémmel is így volt.
2009. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De akkor sem megy be a kutya a házába, ha a kiskutyák a szobában vannak.

Hiába lököm be, azonnal ki akar jönni, mintha félne bent.


Tegnap elkerítettem fémlemezzel a kutyaház körüli területet, hogy majd ha nőnek és szaladoznak a kiskutyák, ne tudjanak messzire menni, és ne tudjanak a másik kutyához odamenni.

Becsuktam oda az anyakutyát, hogy ne tudjon messzire menni a kicsiktől, de elkezdett ásni, és ki akart jönni.


Ma meg adtam a táljába tápot, és odaraktam a háza mellé. Erre megfogta a szájával a tálat, és elvitte a háza mellől, és úgy ette meg.

2009. okt. 25. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!