Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyék ezek vagy hülyék ezek?

Hülyék ezek vagy hülyék ezek?

Figyelt kérdés

[link]


Nehogymár az állattartásra fogják, hogy az viszi a sok energiát-termést. Idióták, most majd egy halom ember nekiáll pofázni, hogy a kutyák-macskák az okai mindennek, stb, pff.. emberek...


2009. okt. 23. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Horrorisztikus összehasonlitás! Beszükült közgazdász agy szüleménye. Hogy egy kutya, vagy macska emberek ezreit menti meg csupán azzal, hogy társa egy beteg, magányos embernek, azzal nem törődnek? Remélem, hogy az állatszeretők lehuzzák a WC-n ezeket az eszmefuttatásokat.
2009. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Borzasztó! Hogy tudnak az emberek egyáltalán ilyen vizsgálatot végezni? Az biztos, hogy ezeknek nincsenek állataik, de legalábbis remélhető, hogy nincs, mert jobb nekik. Elég nagy baj, hogy így gondolkoznak, van több százezer probléma a földön, ami igazi probléma.

Sajnos a jó oldalát nem nézik, hogy az állat igazi társ, rengeteg segítséget nyújt, rengeteg szeretetet ad.

Pedig reménykedtem, hogy lassan változik az emberek szemlélete az állatokkal szemben, de ezek után nem tudom...

2009. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

és te mennyire vagy hülye?

lehet, ha majd nem lesz mit enned, vagy innod, elgondolkodsz, hogy a háziállataidat tartod életben, vagy magadat.

a 6 milliárd embernek már most is 1/6-a nyomorban él.

naponta több mint 5000 gyermek hal meg, mert nem jut tiszta ivóvízhez, lehet, ha rájuk költenénk, amit a kutyáinkra, lett volna már pár einstein vagy picasso köztük.

2009. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó: tudod 10.000x több olyan ember van a világon aki annyi hasznot sem csinál mint egy egér, és többmillió aki többet pazarol mint bármelyik állat a földön összesen. Esetleg nem az lenne a megoldás, hogy ugyan ne legyenek állatok se már, mert sokat esznek. barom....
2009. okt. 23. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
sehol nem írták azt a cikkben, hogy ne legyenek állatok. egy összehasonlítás volt, mert az ember nem is gondolná, mire mennyit költ. de ehhez ugye meg kéne tanulni szöveget értelmezni, meg tovább látni az orrodnál, kedves barom...
2009. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak szimplán hülyék az emberek..

20:23 Nagyon érdekes dolgot írtál.. tényleg elég borzasztó hogy valaki kutyára költi a pénzét.. ahelyett hogy a gyerekeknek adnánk.. de én kíváncsi vagyok, TE pl adtál valaha is nekik valamit?? Mert csak osztod az észt.. ha azzal lenne probléma hogy az ember állatot tart, arra költi a pénzt, akkor most feltennék egy kérdést, hány ember dohányzik csak magyarországon, és a világban? ennyierővel azt a pénzt amit arra költenek az emberek hogy magukat és környezetüket mérgezik ugyanúgy az éhező/szomjazó gyerekeknek is adhatnák.. vagy sorolhatnám mennyi dolog van.. Könnyű beszélni róla, de tenni senki nem tesz ellene. Meg úgy is érzem hogy némelyik állat sokkal értékesebb/értelmesebb a társadalom számára mint egy-két ember.. Hány sorozatgyilkos kutyát ismersz?XD

2009. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
20:43 nem csak azt írták hogy tartsunk inkább kisebb állatokat.. és elkell gondolkozni abból hogy esetleg bodriból ha meghal legyen kutyakaja, mert ez olyan természetes.. lehet legközelebb az ebéd a nagyi leszXD
2009. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

A kutyák/macskák értékét nem lehet pénzben kifejezni, de a fogyasztásukat igen.


Kínában amikor magas volt a népszaporulat korlátozták a szüléseket (EMBEREKNÉL), nem kiirtották őket vagy megették.


Az tiszta sor, h a dögöt vissza lehet etetni az állatokkal.


Kutyakajában lehet állati hullából származó húspor, és egyéb készítmény.


(A BSE előtt az összes intenzíven tartott haszonállattal etettek húslisztet, csont-és tollisztet.

A kutyakajában mit gondolsz milyen hús van?)

2009. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:23

Rossz példát írtál .....Einstein vegetáriánus volt ...tehát ez mit is jelent???hmm hmm...... XD

Nah meg nem az állatokat kellene okolni mindenért!Az EMBER háziasította őket!Nem kéne annyi gyereket potyogtatni meg minden baromsággal szennyezni a környezetet és akkor máris kisebb mértékű lenne a nyomor, éhínség ...bla-bla...

2009. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyit költök a kutyámra, attól is függ, hogy Chappyt vagy Royal Canint adok-e neki. :D

Szerintem eleve nonszensz az összehasonlítás. (Engem kicsit fel is háborít.)

Nagyon ráérhetett a csávó, ha volt ideje ilyeneket számolgatni. :D

Ha ekkora közgazdász, miért nem inkább a gazdasági válsággal foglalkozik? Bár aki ilyen cikket ír, kinézném belőle, hogy még a válságért is a kutyákat, macskákat okolná. :D :D :D

2009. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!