Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "szoba" kutyáktól mennyire...

A "szoba" kutyáktól mennyire lesz a lakásban szőr?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, van kinti kutyánk, de most a lányom karácsonyra szeretne egy szobakutyát, pontosan egy yorkit.Én nagyon félek , hogy tele lesz minden szőrrel(((

vélemény?


2009. okt. 23. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
attól függ milyen kutyát veszel. a yorkit nem ismerem, de nekünk uszkárunk van, ő abszolút nem hullatja a szőrét, viszont 2 havonta vinni kell nyiratni (4000ft). viszont a mamáméknak dalmatája van, az lakásuk úszik a fehér szőrben. szóval ez fajtától függ, olyan kutyát válasszon a lányad, ami nem hullatja a szőrét. nézd meg, h a yorki hullatja-e
2009. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi)...utána kell nézzek....meg még az is érdekel h a pulim nem fogja megenni reggelire, ha kiviszem a kerte napközbe?))))))
2009. okt. 23. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
yorki, westie. ők csak akkor hullajtják a szőrüket ha fésüljük. Szerintem egésségebbek. Nekem is vannak és tiszta a ház:) ma fésülte őket és semmi se lett szőrős csak a keféik :) és a kozmetikusok közül is finnyáskodni kell nehogy egy olyanba essetek, aki bekeni valamilyen sz*rral és kihull a szőre (barátikörbevolt...) SOK SIKERT!!!:)
2009. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

19.02es vagyok

a jól szocializálódott puli nem bántja a kiskutyát. amúgy nekem se csak furcsálni fogja, majd hozzászokik. :)

2009. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2009. okt. 23. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is yorkiem van, szobakutya, nincs semmi szőr mert nem vedlik.
2009. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

tacskó(rövidszőrű)...(nekem is az van panelban)nem hullajtja szőrét,kozmetikushoz sem kell vinni,nagyon okos kutya,jól kijöna gyerekekkel,családi kutya.....csak jókat lehet róla mondani...kivéve hogy egy kicsit makacs :D

de ezt leszámítva semmi olyan nics...

2009. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
vagy pedig menhely..ott is vannak kistestű kutyák,és nagyon hálásak tudnak lenni
2009. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bichonok csoportjából/pl.Havanese,Bolognese,Máltai selyem kutya,Coton de tulear stb./ egyik fajta sem hullajtja a szőrét mivel nem vedlenek és egyébként sem hullik a szőrük.Szaguk sincs.És a világon a legaranyosabbak!!!!!!!!!!!
2009. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

akkor jöhet a yorki....))))

jövő héten megyünk megnézni, akkor leszne 4 hetesek.

De ha szőr lesz a lakásban, jöttök takarítani!))))

köszi mkinek a választ!

2009. okt. 29. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!