Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordeaux-i dog! Segítség!?

Bordeaux-i dog! Segítség!?

Figyelt kérdés

Másfél hete vettem egy fajtatiszta kiskutyát. Mindig könnyes a szeme alatt. Normális ez? Nem nagyon könnyes, csak mindig vizes a szeme alatt.

A tenyésztőt sajnos most nem tudom megkérdezni, mert külföldön van.

Köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 21. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra sajnos nincs konkrét magyarázatom, hogy miért könnyezik a pici szeme de ha megfogadod a tanácsom töröld át a szemét langyos kamillás vattával ha pedig nem múlik el fordulj állatorvoshoz.
2009. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy. Megpróbálom!

Ha valaki tud még, akkor kérem segítsen!!!

2009. okt. 21. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyusomnak is könnyezett, csipásodott a szeme hónapokkal ez előtt. Az állatorvos egy egyszerű, 800Ft-os gyulladáscsökkentő krémet írt fel, amitől nyomtalanul megszűnt a probléma. Szóval általában nincs komoly oka, portól, füsttől begyulladhat a kutya szeme és ha folyamatosan éri az inger, nincs ideje tisztulni.

Próbáld meg először a szobahőmérsékletű, gyenge kamillateát, nagyon jó gyulladáscsökkentő, lehet, hogy az is elmulasztja. Ha nem akkor vidd el a dokihoz, valószínű annyi lesz az egész, mint nekünk.

2009. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mit szólnál egy állatorvoshoz? mert hogy a tenyésztő nem feltétlen az!
2009. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Bordeaux-i dogom van, kis korában neki is voltak ilyen problémái, de egy idő után ez csökkent és el is múlt. Persze közben kamillás pamaccsal törölgettem neki a kis szemét. De ha mégsem múlna el sokáig akkor tényleg vidd el inkább orvoshoz! Biztos rendbe jön!:)
2009. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!