Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ikeába belehet vinni kutyát?

Ikeába belehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés
Kistestűt
2009. okt. 19. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2009. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában be. Nagytestüt is. Itthon nem tudom
2009. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
A budaörsibe igen. Egy ismerős ott dolgozik, úgyhogy megbizható forrásból tudom. Gondolom kézben kell vinni, nehogy valamibe kárt tegyen.
2009. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Megkérdeztem Annát az IKEA honlapján : DD Aszonta csak vakvezetők mehetnek be.
2009. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
De furcsa. Ausztriában simán beviszi a cslád magával. Nem is egy kutyát láttam bent. Nem vakvezető kutyák voltak.
2009. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, és a válasz egy elég indulatos NEM volt.
2009. okt. 19. 18:13
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát sajnos eléggé érdekes a magyar társadalom hozzáállása az ilyen dolgokhoz :/
2009. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
hát ha vígasztal, Hollandiában is csak a vakvezetőket lehet bevinni... azért ebben logika is van: az üzlet elég nagy, sok időt tölt bent a vásárló, nem lehetne megcsinálni, hogy a kutyák időnként ne pisiljenek, és hát egy kanapé széléről hogy töröljék le a pisit?... szóval szerintem jogos. A kisebb boltoknál én is pártolom, hogy engedjék be a kutyát, de az ikeán végigmenni minimum fél óra, ha nem több... az kockázatos.
2009. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Kistestű kutyáról volt szó, akit igenis többször vittek már be az Ikeába. Mint már említettem az ismerősöm többször látott vevőnél kutyát. Lehet, hogy elvileg nem lehetne bevinni, de ha ölben, vagy kutyatáskában a hónod alá kapod, senki nem fog szólni érte. Persze, ha leteszed a földre és a bútorok mellett emelgeti a lábát, világos, hogy kizavarnak.
2009. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap este mentünk a budaörsibe és még egyszer megkérdeztem és ismét egy elég kellemetlen NEM volt a válasz. Kezdenek itt is olyan kellemetlenek és durvák lenni az alkalmazottak nem tudom hogy csak a kutya téma miatt vagy úgy általánosan...
2009. okt. 20. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!