Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kötekedik folyton?

Miért kötekedik folyton?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapos Bichon fiú kutyusom állandó szokása,hogy elvigye az apróbb tárgyakat,akármilyen halmazállapotú.Rászólok,nem adja oda,csak ha megfenyítem egy kicsit.De utána újból elviszi,és nem zavartatja magát,és amikor ránézek,akkor úgy csinál,mintha nem is ő vitte volna el.Aki kutyatulajdonos,annak is így viselkedik a kutyusa?Kötekedős?:]
2009. okt. 19. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád nem kötekedős, hanem neveletlen és nem fogad szót. Láthatóan nem törődik azzal amit mondasz neki. Nem ártana megnevelni, mert különben egyre inkább azt csinál amit akar.
2009. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igaz,elég neveletlen,próbálom nevelni,és tudom,h a szigorral nem megyek semmire,de látom,már a fenyítéssel sem.Nemsokára kutyasuliba visszük,remélem ott majd megtanulja,hogy a gazdival nem kötekszünk!:]
2009. okt. 19. 12:12
 3/5 vav22 ***** válasza:
100%
Neveletlen, nem tekint téged főnöknek. Ő hodja otthon a gyatyát :D:D:D . Szerintem nézz meg pár részt "A póráz két végén" című műsorból a spektrumon. Ott nevelési problémákkal küzdő gazdákat és kutyáikat neveli a nőci. Remélem segít valamit! :-)
2009. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nálunk is ez van igaz ha én rászólok akkor visszaadja vagy nem nyúlja le többet:) A miénk azért csinálja mert pl ha apu nincs otthon anyu főz én meg tanulok ugye szegénnyel senki se tud játszani és ilyenkor így hívja fel magára a figyelmet ilyenkor mindig futok vele pár kört és máris jobban érzi magát:) Én nem tartom neveletlennek mert tényleg ha mondom neki, hogy most már elég akkor többet nem csinálja ez is csak ilyen kis incselkedés a részéről h "na most amiért nem foglalkoztok velem már csak azért is lenyúlom a papucsod" :D de ha nálatok tényleg ennyire durva a helyzet és ennyire zavar akkor lehet h tényleg jó ötlet a kutyaiskola:)
2009. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a főnök. Kicsi kora óta kellene nevelni. A kutyának el kell fogadni a gazda döntéseit mindig. A kutyaiskola jót fog neki tenni. Meg sok könyv is van a témában.
2009. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!