Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért imádom bosszantani a...

Miért imádom bosszantani a kutyámat? 13/L

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a kutyámat bosszantani macskanyávogássokkal.
2013. júl. 10. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

azért,mert egy elmebeteg idióta vagy!

13 évesen több eszed is lehetne -.-

2013. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért tőlünk kérdezed?

Ha majd a kutya tréfából odakap, ne lepődj meg.

2013. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is probálkoztam ezzel 24 éves létemre... a reakció csak annyi volt a kutyám részéről hogy rám nézve jobbra balra tekergette a fejét mint egy bagoly és ki lehetet olvasni a szeméből, hogy mi van gazdi meghülyültél?
2013. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább játssz vele és taníts neki dolgokat. Azzal nem teszel jót neki, ha felidegesíted.
2013. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz,nehogy egyszer visszabosszantson.Inkább csinálj vele valami értelmeset,pl séta,játék,tanítás,simogatás.
2013. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megtanítottam egy csomó mindenre :D
2013. júl. 10. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy kutyának mindig lehet mit tanítani, és mindig van mit nevelni rajta! Ez nem úgy megy, mint egy ruha, amit megvarrsz és kész, onnantól csak hordani kell...


Ne bosszants, mert stresszes lesz. Gondolom te sem örülsz neki, ha téged idegesítenek!

2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!