Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van, hogy a lány kutya...

Miért van, hogy a lány kutya úgy pisil, mint a fiú?

Figyelt kérdés

felemelt lábbal.

most hoztam el egy bolognese kiskutyát,de már idős,csak örökbe fogadtam.a régi helyen ahoz volt szokva,hogy újságpapírra pisil.ez elsőre nem jött össze,de éjszaka már arra pisilt,azonban reggel nem.a többi alkalommal ma ki tudtam engedni...de hétköznap míg nem vagyok itthon,számítsak rá,hogy minden tiszta pisi lesz?:S

Nah meg ez a felemelt láb?:|


2009. okt. 17. 18:57
 1/10 anonim válasza:
16%

Nem tudom az en kutyam is lany de o legugul

lehet hogy identitas zavara van

2009. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg elleste a fiúkutyáktól, ez elő szokott fordulni
2009. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... Nekem volt egy fiú westiem, 15 évesen halt meg, világ életébe "ülve" pisilt...
2009. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos mert ivartalanított volt. ha az ivarérettsége előtt ivartalanítod, nem kezd jelölni, és a jelölés után jön a felemelt lábas pisi :)
2009. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, nekem van kettő fiú kutyám, és egy lány. És körbe jelölik a házat, és megy a lány, és ő is ugy, mint a fiuk... Vicces látvány.
2009. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
A fiú kutya a dominanciáját mutatja így. Hogy ez az ő területe. Az én kutyám akkor csinál így amikor vemhes lett és azóta is. Ezzel együtt dominánsabb is lett más kutyák, emberek felé. Szóval az enyém azért csinálja mert magabiztosabb! Van két másik kutyám, mindkettő alatta a rangsorban és egyik sem csinál úgy mint ő! Tehát nem arról van szó, hogy ellesné. Amúgy új kutyához tanácsos kis szabadságot kivenni.
2009. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
nekem is jelölgetett a lány kutyám, amikor először járt a házban. ugyan úgy, mint a fiú. most már egyik sem szokott, csak tüzeléskor, mert külön vannak kint, és egymás után jelölnek :)
2009. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Enyén csak kint jelölget az utcán.
2009. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szuka kutya jelöl, az azt jelenti, hogy nagyon dominánsnak érzi magát. Alapvetően nem jó dolog, nem szabad hagyni. A más kutyákkal való kapcsolatot szokta befolyásolni (ellenszenv, harciaskodás, szőrborzolás). Nem biztos, hogy egy idős kutyát van értelme erről leszoktatni.

Hány éves?

2009. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

12éves a kutyus

2009. okt. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!