Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha elpusztul a kutyusom...

Hogyha elpusztul a kutyusom és nincs rá mod, hogy elásam a ketbe v temetöbe vigyem. Van ez dög telep tudom csúnya a hangzása, de ott mi lesz vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs utolsó vagyok. Figyelmetlen voltam és nem olvastam hogy nincs kert. Akkor maradt az erdő.
2009. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nehogy a dögkútra vidd csórikámat.


Ha elpusztul,választhatsz az alábbi lehetőségek közül is:


1.Állatorvoshoz leviszed,aki elszállítatja. Ha minden igaz elégetni viszik az elpusztult állatokat és nem a dögkútra. Legalábbis remélem.


2. Vannak elhullot állat szállítók is. Mi anno egy ilyet hívtunk ki,aki rögtön jött is,és ő is égetni vitte.


3. Viszont ha az anyagiak megengedik,akkor mindenképp a mobilhamvasztót hívnám. Morbid vagy sem,így tudod biztosan,hogy a kutyád hol van.


4. Valami szép csendes helyen eltemeted.


Szomorú dolgok ezek.... :(

2009. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az állatorvos és a sintér szállító kocsija is a dögkútra viszi a kutyát, jobb sintértelepeken (gyepmesteri telepeken) vannak fagyasztóládák, oda kerülnek a kutyák. Innen szintén a dögkútra, bizonyos esetekben pedig megy a tápgyárakba (nem vicc!!!).
2009. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezek durva dolgok már két kutyust eltemettem.Ö a harmadik.Le az állat kinzokkal!!!!!Utálom öket ne nevessetek ki de olyan mintha kitéptek volna egy darabot a szivemből és pont ma okt.17-én lett volna 2 éves.Ilyen gyönyörü szép magyar vizslám még egy nem lesz.Ha vkit éredekel az iwiwen fennt van Mr. Bobby néven.Köszönöm válaszaitokat!!!!
2009. okt. 17. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!