Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha elpusztul a kutyusom...

Hogyha elpusztul a kutyusom és nincs rá mod, hogy elásam a ketbe v temetöbe vigyem. Van ez dög telep tudom csúnya a hangzása, de ott mi lesz vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahol csak el tudod temetni. Keresel valami nyugodtabb helyet, és szépen eltemeted, nehogy már a dögtelepre vidd szegényt!!
2009. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd oda. Amúgy az a neve, hogy dögkút. Minden település határában van kijelölve. Gondolom nem szeretnéd beledobni egy ilyen betonkútba a szeretett kutyusodat. Inkább vidd ki egy erdő szélre és ott ásd el szegénykét.
2009. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretném.De és it mi lesz velük ?Mennyi idö után viszik el öket onan?
2009. okt. 16. 09:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, ott elégetik a többivel együtt. Egyszer voltam dögkút közelében, nagyon büdös :S
2009. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az durva!
2009. okt. 16. 09:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig égetik már el mostanában mert az aparátusban vagy valaki lenyulja az erre szánt pénzt vagy az üzemanyag tunik el út kózben...


Olyat is láttam már hogy a szippantó kocsi engedte rájuk az ájert..


Aztán ott rohadnak amíg ki nem nő rajtuk a gaz..

2009. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van a közeletekben egy liget, kiserdő, valami, ahol el tudod szegénykét temetni! Elég kb. 80 cm mély gödör, szépen az egyik plédjébe tekered és kész. Ha tudsz rá szórni/önteni egy kis meszet, nem fogják más álatok sem kiszimatolni és kiásni. Nem kell megjelölni nyilván a "sírt", ha egy kis donbocska marad, az sem baj, majd a természet elvégzi a dolgát. Ne vidd a dögkútra, ha csak egy icipicit is szeretted!
2009. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat,most látom a hibákat: állatok és dombocska, természetesen.
2009. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Már van mobil kis állat hamvasztó, hívdd Őket.

Vagy kérj segítséget az állatorvostól... (Ő is tud megoldást)

2009. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kiskutyusom múlt héten pusztult el. Én beletettem egy cipősdobozba és a kertben temettem el a virágok közé.
2009. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!