Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy stafim 10 hónapos a...

Van egy stafim 10 hónapos a kutya?

Figyelt kérdés
Az a gondom van vele hogy fél a kutyám az emberektől.Hogyan tudnám megoldani hogy agresszív legyen?Mikor rongyozni akarok vele akkor se harap rá semmirese inkább leűl.

2013. júl. 1. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Már megint te? nem unod még ezeket a kérdéseket?
2013. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

addig örülj, amíg nem agresszív... nem te vagy az, akinek nem őrzi a házat sem?

Fogd már fel, hogy jelenleg kamasz. Ez olyan mintha egy 14 éves gyerektől várnád, hogy felnőttként viselkedjen. A másik, hogy addig örülj, amíg nem agresszív. Mégis minek neked olyan kutya, amivel kimész a kapun és minden járókelőt halálra rémiszt?

2013. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Nekem ez az első kérdésem!

2.válaszoló:Nem olyan kutya kell ami mindenkit halálra rémiszt,csak ha valaki közelít hozzá akit nem nagyon ismer akkor nagyon fél tölle én meg azt szeretném hogy ne féljen!

2013. júl. 1. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egyenlő az agresszívitással..
2013. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ezzel a kérdezővel kevertelek, mert neki is 10 hónapos a kutyája: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4525389-nagyo..


Tudsz valami okot, amiért ennyire fél? Mondjuk mentetted valahonnan és nem tudod a múltját, hogy verték-e.

2013. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 6 hónapos pibull/amstaff keverék kanunk van ő is eléggé félős volt az idegenekkel szemben. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy szóltunk mindenkinek aki megakarta simogatni, hogy várja meg amíg ő magától oda megy és nem akarja "letámadni" + sokat járunk vele emberek közé :)
2013. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszönöm.Én is sokat viszem emberekhez mostanság.
2013. júl. 2. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!