Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire szokják meg a kutyák...

Mennyire szokják meg a kutyák a kutyacipőt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Megszokni megszokják, de mindig le akarják venni, nem szeretik.

Ha nincs különösebb indok, minthogy sáros és vizes lesz a lába, nincs szükség kutyacipőre. Hazaérsz, beállítod a kádba, langyos vízzel leöblíted, letörlöd és slussz. Ennyi plussz munkát megér nekem, hogy a kutyám ne érezze magát kényelmetlenül.

2009. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, mert nem érzik a talajt, a karmaikkal nem tudnak megkapaszkodni, nem tudnak egyensúlyozni. Ne kínozd őket ilyesmivel. Egy kis sétánál nem fázik egy kutya lába sem.
2009. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért vannak szükség helyzetek is.

Pl: katasztrófa mentőknél... (az ismeretlen törmeléken járva megsérülhet a kutya lába. Ők használnak cipőt)

Vagy ha csúnyán kisebesedik a lába télen az esztelenül sózott utcán... (ez egyedi)

2009. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szegénykém tegnap is véres lábnyomot hagyott maga után.Szerencsétlen a tűt is megtalálná a szénakazalban. Pedig kutyasétányon vagyok vele minden este.Ezért gondoltam a cipőre, de én is idegenkedem tőle.

Köszönöm a válaszokat.

2009. okt. 15. 15:28
 5/6 anonim válasza:
amit a természet kitalált és működik nagyon sok ideje, azt minek kell megváltoztatni? nem tudom megérteni az olyan embereket akik szegény kutyára ruhát meg sapkát adnak.. ha tényleg olyan szobakutyus, és könnyen megsérül a lába akkor inkább vidd kézben :)
2009. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért a mentő kutyák extrémebb helyszíneken sétálgatnak, mint a kutyasétány...

A felsózott utca is csak akkor marja ki a lábát, ha nem mosod le, mikor hazajössz a sétából.

Szerintem szervezzetek valami szemét szedést a kutyás lakóközösséggel, és utána már könnyebb tisztán tartani. Amerre én lakok mi is szoktunk ilyet évente egyszer nyáron, aztán meg ha valakit látunk üveget hajigálni, azt úgy leordítjuk, hogy legközelebb megpróbálja eldugottabb helyre dobni. Na nem a szemetesbe. :P Sajna nem nagyon lehet többet tenni.

Mi még csináltattunk egy pár aranyos táblát a legforgalmasabb kutya sétányra... Ha már az önkormányzat nem képes ilyesmire. Mert persze ott is megkérelmeztünk ilyen táblákat, de fél év után úgy döntöttünk, hogy jobb ha összedobjuk a pénzt és csinálunk magunknak.

2009. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!