Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan választottad ki az...

Hogyan választottad ki az első kutyádat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi mennyire volt tudtatos a választásod. Vagy csak a véletlen hozott össze vele?
2009. okt. 14. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút tudatos volt..,tudtam ,hogy egy erdélyi kopót szeretnék,elmentünk egy ismerősünkhöz,akinek nemrég kölykedzett a kutyája,kiválasztottuk a csöppséget és irány haza!!:)
2009. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmenniyre. xD Láttak egy hirdetést, elmondták apukámnak, ő elment, kiválasztotta a leggöndörebb szőrű kiskutyát és ennyi. xD Tök véletlen volt. De azóta beleszerettem a fajtába és tudom mit akarok és honnan.:D
2009. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*semennyire
2009. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen tudatos volt. Vettem egy kutyáskönyvet és áttanulmányoztam egnéztem a tulajdonságait. Tökéletes! Aztán addig idegesítettem vele anyámat, amíg azt nem mondta, jól van. És elhoztunk egy géniusz, barna szőrű kiskutyát:) Beleszerettem, ha valah még lesz másik kutyám, akkor az is mudi lesz!
2009. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket egy ismerős adta ajándékba, a másikat tudatosan vettem a nővéremnek, a kedvenc fajtáját :)
2009. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első kutya... Ő választott engem, nem én őt :) Szomszédnak születtek kiskutyái. Elmentem megnézni őket, volt egy aki le se szállt rólam, ugrált nyalt minden baja volt. És hát őt vittem :)
2009. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha már tudod milyet szeretnél, akkor keresel valakit, akinek ilyen kiskutyái vannak, el akarja adni. Persze ha keverék, akkor szerintem ingyen hozzájutsz.

Kiválasztás: 1,Minél tojásabb alakú a buksija (teteje), annál okosabb, könnyebben tanítható.

2, Gondolom házat is kéne őriznie, szóval nem árt, ha már kicsiként is bátor. Vidd magaddal a kulcscsomódat és dobd le a kölykök közé, amelyik a leghamarabb kíváncsian odamegy, vagy esetleg megugatja az a jó.

2009. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, nekem is mudim van :D
2009. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt nem választottam Ő "jutott" (de nekem amúgy is Ő tetszett a legjobban az alomból. :D)

A 4.-et válsztottuk tudatosan és most már csak ezt a fajtát (mudi) és csakis innen (Mudimentő Egyesűlet) fogunk választani (ha majd kell).

2009. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
78%
Hát muteréknak palotapincsi kellet az ellet még 1 -et igy ketten vannak:D nagyon bolondok
2009. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!