Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek Golden...

Milyen kutyát vegyek Golden Retriever-em mellé játszani? Ötletek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még egy golden? párba jól néznek ki, de mindenképpen egy hasonló méretű és habitusú kutya megfelelő mert akkor mind a ketten játszanak és nincs az, hogy az egyik unja a banánt.
2013. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
47%
Szerintem vagy még egy golden retrivert, vagy egy larador retrivert, mert mind a ketten hasonló fajta, és a labrador könnyen tanítható, ha rendetlen a golden retrivered talán egy kicsit helyre pofozza. Dehát te kutyád, te dönts :)
2013. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Ne a kutya mellé vegyél játszani,mert mind a 2 kutyát neked kell lefárasztanod. 2 kutya nem lefárasztja egymást,hanem együtt unatkozik és várják,hogy te lefáraszd őket.


Csak akkor vegyél kutyát,ha a TE idődbe belefér és tudsz foglalkozni mind a 2-vel.

2013. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 2 kutyája kitűnően lefárasztják egymást, szerintem még 1 goldit. Nekem is az van.
2013. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Valami olyan fajtát, aminek hasonló a mozgásigénye, temperamentuma mint a tiédnek. Nehogy az legyen, hogy az egyik nyúzza a másikat. Egy fajtán belül is vannak pörgősebb, lustább egyedek

De jól gondold meg, 2kutya dupla gond, több odafigyelés és nem utolsó sorban több pénz. Tehát csak akkor vegyél mégegy kutyát; ha késznek érzed rá magad és ne csak azért, hogy a másik ne unatkozzon. Hidd el egy ideig érdekesek lesznek egymásnak aztán 2unatkozó kutyád lesz.

2013. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mivel itthon dolgozok így a kutyára is sok időm van, okos, tanítva van, rengeteget foglalkozok vele. De nem vagyok kutya, hogy engem gyomrozzon meg a földön ha neki olyan kedve van, vagy km-eket fussak vele az udvaron. Gondoltam én is arra, hogy még egy Golden nem lenne rossz. De érdekelt volna, hogy ki, milyen kutya fajtát választana mellé.
2013. jún. 26. 10:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk magyar vizslánk van mellette. Teljesen jól kijönnek. A goldi 9 éves a vizsla fél éves múlt.
2013. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekünk csivavánk van a golden mellett, nagyon jól elvannak! :) Szoktak játszani, kergetik egymást... a golden még le is fekszik a picinek, ha "marakodóst" játszanak! :D
2013. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak lehetnek :)
2013. jún. 27. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazándiból szerintem nem a fajta a lényeg, hiszen egy fajtán belül is ahány kutya, annyi személyiség, bár ha már fajta szerint szeretnél dönteni, javaslom a labrador retrivert, bár figyelmeztetlek, hogy nehéz lenne midkettőjüket lefáraztani. A kutya személyisége alapján dönts.
2013. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!