Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kutyusomnak miért van...

8 hetes kutyusomnak miért van szorulása?

Figyelt kérdés
Tud kakilni, csak nagyon-nagyon picit, és látszik, hogy negyon erőlködik, utána meg húzza végig a fenekét a parkettán. Ezt miért csinálja? Hogyan tudnék segiteni neki?
2009. okt. 12. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl.úgy,hogy azonnal dokihoz viszed ahelyett,hogy ide írsz.

Távdiagnózist senki nem fog Neked adni.

2009. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

^^ugyanez volt az enyémmel is 5 hónapos korában..

férges..


azért húzza a fenekét, és azért van szorulása, a doktor majd ír ki gyógyszert, nekem is ezt tette,

és az előzőnek igaza van inkább rohanj az orvoshoz.

2009. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jójó, de 9-én kapott dokitól féreghajtót...annak már használnia kéne, nem??
2009. okt. 12. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
és ma 12 van? ha kapott akk nézd meg később lehet h még utána hat ha nem akkor téll látogasd meg a dokit
2009. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet itt ms is,pl.bélelzáródás(részleges)vagy hasonló,nem kéne várnod és hagyni szenvedni...
2009. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a zabpehyel meghajtja a kutyust, nekünk is ez okozott neki kisebb hasmenést....és a mi kutyánk amikor ezt csinálta, hogy a földhöz dörzsölte magát az orvos erre azt mondta, hogy ki kell nyomni valamilyen mirigyet, igy a nyilásába nyult és a papiron ilyen barna valami volt...és hogy azért kellett neki kieszedni, mert a kutya természetes uton azért nem tudja kiüriteni, mert lágy a kakija.... de sztem is vidd orvoshoz....mi mindig járunk ha valami szokatlant csinál...
2009. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, már felhívtam az állatorvosunkat, ő is azt mondta, hogy a büzmirigye lesz! köszike a válaszokat!
2009. okt. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!