Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyám kicsit túlsúlyos nem annyira vészes de szeretném lefogyasztani. Kicsit lejebb vettem az ételadagját és próbálom futtatni is azonban nem igazán hajlandó sokáig játszani. Néha eldobom a játékot utána megy és aztán lefekszik és rágcsálja.Nem igazán tudom mit tegyek hogy többet mozogjon.

2013. jún. 13. 21:42
 1/4 anonim válasza:
Vidd el nagyobb utakra sétálni :) de víz legyen nálatok :)
2013. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyámmal is ez volt, a volt a megoldás, hogy sétáltunk minden este három órát. És láss csodát, amióta lefogyott sokkal játékosabb. :) Viszont a 3 óra sétát megszoktuk, úgyhogy maradt. :)
2013. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen fajta? csak mert fajtánként is változik hogy melyik kutya miket szeret. Pl: egy labradort sokat kell vinni sétálni,labdázni,úszni. egyébként kevesebb kaja és próbáld meg rávenni,hogy élvezze a játékot és a sétákat. dícssérd meg őt, félúton üljetek le és simogasd. előbb utóbb élvezi is fogja :))
2013. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nekem is eszembe jutott a séta de mivel nagy a kertünk ezért gondoltam nem lesz rá szükség de kipróbálom. Mellesleg Golden Retriver.
2013. jún. 14. 19:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!