Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BRIT CARE vagy ANCANA tápot...

BRIT CARE vagy ANCANA tápot adjak a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb egy kölyök kutyának? Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatba? Anyukámnál van már egy felnőtt kutyus ö Acanat kap. Így azt azért ismerem hogy miyen viszont erről a BRIT márkáról nincs tapasztalatom!

Köszi az infót!


2013. máj. 24. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én felnőttnek Brit-et adok, az állatorvos mondta, hogy teljesen felesleges megvásárolni az Acanát, nem ér annyit amennyibe kerül.

Kölyöknek nem tudom mi a jobb.

2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 görbe bözske :) ***** válasza:
Acana. Drágább de jobb. (ha nem pénz kérdés akkor orijen)
2013. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Acana egyertelmuen jobb, a Britet itt agyon reklamozzak, de a kornyezetembe kb senkinek sem valt be, sem a care sem a premium. Akk inkabb Acana vagy Eukanuba, vagy, ha megengedheted magadnak az Orijen.
2013. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kutyafüggő! Nállunk pl az Acana nem vált be, csúnya volt a szőre, puha és iszonyat bűzös a széklete. Kipróbáltam a Brit Cart és bejött.
2013. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Stafford kölyköm van, és az Acanától durván ment a hasa, pedig összetételében jobban tetszett, mint a többi...most próbálom a Brit Care junior breed lamb and rice-t, az csirkementes, és nem is tartalmaz annyi fehérjét, mint az Acana...mert talán ez a gond a hasmenésnél.
2013. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!