Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igy nem lenne kinzás egy mudinak?

Igy nem lenne kinzás egy mudinak?

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy panel lakásban,12 éves korom óta vágyok egy mudira most 28 vagyok.Én reggel 8-tól délután 2-ig dolgozom(hétvégén nem).Reggel eltudnám vinni kb 30 óra sétára utánna amikor haza jövök eltudnám vinni akár több mint 2 óra sétára meg persze a pisi-kaki séta.Hétvégén meg kutyasuliba.A kaja oltás nem gond.Szerintetek rossz lenne neki igy?Persze az első időben tudok kivenni szabadságot hogy a szobatisztaság menjen.
2009. okt. 3. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

30 óra... hmmm, ügyes!

egy nap csak 24 óra!

2009. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A mudi nem egy szoba cirkáló ! Én nem vinnék lakásba ilyen kutyát. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor a 2 óra séta reggel is kelleni fog ( az inkább legyen rohangálás), különben kitalál magának más elfoglaltságot.
2009. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi félre irtam.30 percet akartam irni.
2009. okt. 3. 20:10
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
lakásba semmilyen kutya nem való. bármennyit sétálsz vele, kínzás. A kutyának hely kell.
2009. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is az ellen vagyok hogy nem jó panelban egy kutyának de tudom hogy nem lesz lehetöségem családi házba költözni.
2009. okt. 3. 20:15
 6/14 aulac ***** válasza:
51%

Mivel a Mudi terelőkutya,(bár nyomkövetésre és vadászatra is használják) neki kínszenvedés a lakás.

Állandóan feladatot kell adni neki.

Depressziós, ugatós lesz.

2009. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
HÁt akkor inkább nem lesz kutyám:(
2009. okt. 3. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
vegyélvmi kis pics.anyalót. pincsi, stb...
2009. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem igaz, egy kutyának nem több hektár kert kell, hanem sok foglalkozás és szeretet. A lakásban a kutyák többsége sokkal jobban érzi magát, mint hátrazárva a kertbe. Szerintem ha te komolyan gondolod a kutyázást és tényleg tudnál ennyit foglalkozni vele, mint amennyit leírtál, akkor egy mudival sem lesz semmi baj és nagyon jól fogja érezni magát veletek. A kutyának is sokkal jobb, ha a hideg téli estéken nem ki van zárva a házból, hanem egy meleg lakásban játszat a gazdijával. Ne mondj le a kutyáról, ha mindent meg tudnál neki adni akkor vágj bele!
2009. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
de jó, mindenki le lett pontozva :D
2009. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!