Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier alkalmas...

Staffordshire terrier alkalmas őrző védő munkára?

Figyelt kérdés
vagy a férgek már teljesen elrontották ezt a fajtát a kutyaverekedtetéssel.
2009. okt. 3. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
alkamlmas örző-védő munkára.
2009. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmas, sőőt.
2009. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az amstaffokat még nem rontották el teljesen, a staffordshire bullterriereket még egyáltalán nem. Szegény pitek idegrendszere szenvedte csak meg a dolgot, azoké is a köcs.g bársonyszékben tespedő tudatlan f@szok miatt. Illegális lett a tartásuk ergo tenyésztés mint olyan nem nagyon létezik, azt sem követik nyomon ami van, a szaporítók meg gyártják az idegbeteg kutyákat.

Én ettől függetlenül pitet vennék kis utána járással, ők a legjobbak:)

2009. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor törzskönyves pitt elméletileg nem is létezhet?
2009. okt. 3. 17:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs törzskönyves pitt.
2009. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vannak, elég szép számmal. Csak nem ez az elterjedt. Azt ne kérdezzétek, hogy hogy oldják meg a törzskönyvezést, a MEOE megcsinálja-e fű alatt, vagy külföldre kell hozzá vinni a kutyákat, nem tudom.

Nekem törzskönyv nélküli kutyám van, hónapokig tanulmányoztam előtte a fajta sajátosságait, hogy normális kutyát válasszak és teljesen elégedett vagyok a végeredménnyel. Kiegyensúlyozott, türelmes kutyát kaptam, ráadásul igazi bluenose, ami az országban elég ritka.

2009. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Alkalmas a sztafi örzővédőre nagyon is! Lehet tk-s pitet venni itthol!!! és ami elég nagy ritaság de van egy xxl pitbull kennel is nálunk:D am a pitek jobbak erre a célra mert pörgősebbek mozgékonyabbak,szívósabbak és keményebbek! Nekem is pitem van!ő vörös,fekete maszkkal(kan) utolsó légyszi mutass képet a bluenose-odról! Nagyon kiváncsi vagyok rá!!! Imádom őket,meg az igazi rednose-okat is de egyszer beszerzek egy xxl-t is!!(rem nemsokára)
2009. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Múltkor volt egy kutyás bemutató nálunk és egy amstaff is bemutatózott és sokkal jobban csinálta mint a németjuhászok.
2009. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tessék, olyan 7 hónapos a képeken, még a húsvéti bográcsozáskor készültek:)


[link]


[link]


Ezen látszik igazán a színe:

[link]

2009. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nagyon szép a kutyád,jólizmolt,és gyönyörű színe van! Hol tudtad beszerezni? grat hozzá,gondolom mára már szép nagy lett!
2009. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!