Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Volt valaki akinek a...

Firestorm kérdése:

Fontos! Volt valaki akinek a kutyaja sok homokot evett? Mi tortent? Milyen kovetkezmenyei voltak?

Figyelt kérdés
Nem reg ment el a doki es azt mondta varjuk meg a reggel,ha addig sem javul az allapota akkor vigyuk be a rendelobe a kutyat.Az a gond,hogy olyan 15-16:00 kozott evett jo adag homokot (figyelmetlen voltam a futtatoba es ez a luke bebujt az emelkedo ala es amig a masik kutya asott o addig szepen ette a homokot) olyan 19:30 ota hany eloszor fuvet hanyt aztan a homokot kezdte el hanyni mostanra mar csak hab jon ki belole es a kakija is olyan volt mintha sar lenne.Van valakinek tapasztalata vagy sejtese,hogy mi lesz?
2013. ápr. 23. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
furcsa. emlékszem anno az enyém is mikor kint volt a parton először, annyira élvezte hogy beleharapott a homokba, úgy ennyit le is nyelt. akkor én is nagyon megijedtem de vele különösebben nem történt semmi nyilván nem is volt az a falatnyi mennyiség mérvadó. túléli, most gondolom löki ki a szervezete ahonnan tudja. véleményem szerint fontos hogy igyon nehogy kiszáradjon. gondolom sokat rohangált is miután "bekajált" ezért is hányhatott. figyeld őt hogy rosszabbodik e az állapota. ha nem javul, ahogy az orvos is mondta, reggel vidd el.
2013. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen rohangalt meg olyan fel6ig.Aztan aludt 7ig es utana mentunk anyu ele.Aztan kezdodott baj amikor bekajalta a fuvet.Azt mondta doki,hogy egybol meg kellett volna hanytatni a kutyust.Mostanra mar lekerult a belrendszerbe a homok azert hany mar habot.Olajos halat javasolt,de nem eszi,mondjuk mondta is hogyha nem akar enni nem kell eroltetni neki,inni sem akar.Bagyadt,faradt,kedvtelen.Elvileg nem kell aggodni,de jobb felni mint megijedni.Koszonom a valaszodat!
2013. ápr. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!