Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a talált kutyával?...

Mit tegyek a talált kutyával? Hol hirdessem?

Figyelt kérdés
Találtam ma egy kutyát, bántani akarták őt, és amilyen marha vagyok hazahoztam a meglévő két kutyám mellé. De nem tudom őt megtartani, sem anyagilag sem időben nincs rá kapacitásom. Fiatal vizslakeverék szuka lehet, hol hirdessem őt? Mennyi esély van, hogy gyorsan gazdára talál? Hétfőn elviszem az állatorvoshoz, hátha van benne chip, és meglesz az eredeti gazdája.
2013. márc. 23. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel fb-ra, menhelyeket is kérd meg (szintén a fb-os oldalukon), h osszák meg!
2013. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy facebookom nincs, de a menhelyeknek írok emailt mindenképpen, hogy tegyék fel. Amúgy szerinted milyen gyorsan talál gazdira? Barátom nagyon nem rajong az ötletért, hogy itt van a kutya... Na meg annyira én sem, de nem tudtam otthagyni.
2013. márc. 23. 19:18
 3/12 anonim ***** válasza:
apród, jófogás, gazditkeresek, helyi apróhirdető honlapok, kiskutya.hu
2013. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Holnap készítek róla pár fotót, és felrakom az ajánlott oldalakra.
2013. márc. 23. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
szívesen nincs mit:)
2013. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyébként róla van szó: [link]


[link]


[link]


[link]


És a szöveg: 'talált vizsla keverék szuka kutyusnak keresünk gazdit, akár el is visszük, elsősorban Pest, Heves és Jásznagykun-Szolnok megyében, de megfelelő gazdinak messzebbre is elvisszük. A kutya egy év körüli, jámbor, barátságos kutya, más kutyákkal, gyerekekkel kijön. Érd.: pirosuborka@gmail.com'

2013. márc. 23. 23:21
 9/12 anonim ***** válasza:

El kellene vinni állatorvoshoz, hátha van benne chip és előkerül a gazdája.

Ide is töltsd fel: [link]

2013. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó szöveg de érdemes megnézetni hogy nincs e benne csip mert akkor meglesz agazdija feltéve ha agazdija nem edirekt dobta utcára sajnos egyre többen teszik ezt a kutyusaival de azt elfelejtik a kutya nem macska és egyedűl nehezen marad életben főleg ha elötte jó helye volt és nem kellet a betevőért küzdenie. :(
2013. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!