Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám belopózott a spejzbe,...

A kutyám belopózott a spejzbe, és felzabált akkora mennyiségű szárazkenyeret, amennyi még egy bernáthegyinek is sok. Labrador volt a bűnös. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"vagyok"
2013. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
két óra eltelt a zabálás óta, pihen, de amúgy csóválja a farkát. Azért ez megnyugtató, már én is kicsit nyugodtabb vagyok. Meg közben beszéltem egy kutyákhoz nagyon értő ismerősömmel, ő is azt mondta, hogy nyugodjak meg. Köszönöm mégegyszer mindenkinek!
2013. márc. 18. 14:13
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 13:14

Nem ez a jellemző a kutyákra. Ha egy kutya bármi ételt otthagy, az azt jelenti, nem éhes,még nem ürült ki a gyomra. Szóval a te kutyád nem különleges, hanem kissé túl van etetve ahhoz képest, amennyi a szükséglete.

2013. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:14 vagyok

Igen én is tudom, hogy nem különleges, csak a 4-es válaszolónak próbáltam reagálni, aki azt írta, hogy "nem tudják mennyit ehetnek".

Én is gondoltam, hogy túl van etetve, bár "vékony kutya". Azóta ivartalanítva lett, és az étvágya is nagyobb. Most már üres a tálja etetés után...

2013. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
HA a válaszolók egymással akarnak beszélni arra ott a fórum.
2013. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!