Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok az ivartalanítási...

Hallottatok az ivartalanítási akcióról?

Figyelt kérdés

Kutyások, cicások, már sok vita folyt ezen az oldalon az ivartalanításról pro és kontra. Én most nem vitázni szeretnék, csak felhívni a figyelmeteket erre a kedvezményes ivartalanítási lehetőségre:

[link]


2009. szept. 15. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jól tetted, hogy felhívtad rá a figyelmet! :)

A fentebb levő link is egy ilyen akcióról szól, a héten kezdődik!

2009. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj! Ez ugyanaz, bocsi!!! :S
2009. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2 város ,1-2 állatorvos .

csak a műtétekre jár kedvezmény ?

altatás, gyógyszerek -stb-re ?

amiket én olvastam, sok helyen vidéken ,alapból olcsóbb az ivartalanítás, mind máshol akcióban !!!

nagy testű szuka kutyámnak 22 000.-volt altatással, gyógyszerekkel , cc: 15 db fájdalomcsillapító ,és 15 db antibiotikummal együtt .

2009. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak 1-2 állatorvos, de ez is valami! Az egész műtét kerül ennyibe, altatással együtt! Csak a gallérért kell külön fizetni, vagy ha szükséges valami más kezelés, de ez le is van írva a hirdetésben. Szerintem sokaknak segíthet ez a lehetőség!
2009. szept. 18. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jónak tartom az ivartalanítási akciókat és jó, hogy felhívtad rá a figyelmet! MInden felelős gazdinak ajánlom kutyájuk, macskájuk egészségének érdekében. Nálunk minden kutya és cica ivartalan.
2009. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hajdúszoboszlói vagyok... Van 5 cicám,két kutyám, és mind befogadott ill. ivartalanított.

Csak ahoz szeretnék hozzászólni,hogy vidéken olcsóbb:

Így van, nálunk asszem 12.000ft a szuka(méterről függetlenül) és 7800 a kan(méterről függetlenül). Tehát jóval olcsóbb,mint Pesten.

2009. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemtudjátok miskolcon mennyi 1 szuka kiskutya ivartalanítása?tacsi
2009. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát..a mi doktornéninknél is van most vmi akció

www.ujpestvet.hu vagy www.ujpesiallatorvos.mlap.hu

2009. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!