Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett volna a kimenetele...

Mi lehetett volna a kimenetele ennek a történetnek?

Figyelt kérdés
Srác bejött a menhelyre. Hozta a fajtatiszta amstaffját. Csomó játék, szuper nyakörv, póráz, látszik, hogy költött rá. Akkor most leadja a kutyát, mert nem bír vele. Kutya ölné a macskákat, a kutyákat és mostmár a srác barátnőjét is megmorogta. Kutya bevesz. (Már jó helyen van). Viszont a kutyára hosszú tanulás vár, amire örökbeadható lesz. Tanulság?...
2013. márc. 12. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerette a kutyáját. És ebben biztos lehetsz, mert én is hasonló helyzetben vagyok, és láttam pár igen cifra esetet a kutyasuliban. De azok az emberek küzdenek a kutyával, a kutyáért, hogy élhető kapcsolatot tudjanak kialakítani. Ezt nagyon nagyra becsülöm, és ők minden segítséget megérdemelnek. Az ilyenek, akik képesek így megválni a kutyájuktól, egy darab taknyot nem érnek a szememben. Milliószor idézett részlet, de bizony, amit megszelidítettél, azért örökre felelős maradsz.
2013. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Még régebben mikor gimibe jártam be Pestre az osztálytársakkal suli után összegyűltünk és a padoknál beszélgettünk. Ott volt sulival szembe egy játszótér is. És lakott ott egy nő az egyik lakóházban. És egyszer csak megláttuk, hogy jön ki egy bernáthegyivel! Még néztük is hogy panelba bernáthegyit??? Mivel nagyon nagy kutyus volt! Kisebb termetű kutya még ok de egy ekkora kutyát abba a kis házba tartani.....de sokszor levitte sétáltatni mert szinte minden nap láttuk kijönni. Nagyon édes volt a kutyus úgy megdögönyöztük volna de láttuk rajta hogy nem barátságos, ráadásul volt, h a gazdája elengedte a pórázát és sokszor felénk ugatott és szembe is állt velünk, kicsit megijedtünk hogy felénk fog futni. Ezért azt csináltuk h nem a kutyára néztünk hanem másfelé, hogy nehogy felénk fusson. Pár nap mulva megint kijött a kutyával....kicsit messzebbre tőlünk láttuk hogy mennek és velük szembe jött egy fiú aki a kistestű kutyáját szintén sétáltatta. ( olyan az a dollar kutya volt, nem tudom pontosan a fajtát) és a bernáthegyi elkezdte ugatni a kiskutyát a kiskutya gazdája amúgy hamar cselekedett mert még jóval előtte látta h nagy kutyával jönnek és felvette a kutyát.....viszont nagy kutya már ment volna neki és a nő meg elengedte a pórázt! és neki futott a fiúnak és a kiskutyát meg leejtette a nagy meg elkapta, szegény fiú meg annyit tudott csinálni hogy a pórázzal együtt mepörgette a kutyát, hogy a nagy ne kapja el. A nő meg nem csinált semmit! Szép nyugodtan sétált a kutyája felé! aztán mi rohantunk oda kiabálva hogy fogja már meg a kutyáját. Aztán végre megfogta a pórázt és elsétált de semmit nem mondott semmit nem csinált....mintha ott sem lett volna. Odamentünk a fiúhoz és kérdeztük a kutyát h nem esett-e baja. Csak megijedt szegény de nem okozott sérülést neki a nagy kutya. De bármi lehetett volna. Ráadásul ott volt a suli is és a játszótéren is ott a sok gyerek az a nő meg elengedte a pórázt!
2013. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Sajnálatos módon ilyen esetek mindennap vannak. De mi köze van ennek a kérdéshez?
2013. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Csak gondoltam leírom ezt a történetet, mivel több előttem szóló is írta, hogy minek kutya annak aki nem tudja féken tartani a saját kutyáját, megnevelni és felelősségteljesen tartani.
2013. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok! Az egyik barátnőm élettársa egyszer nagyon nagy hibát követett el.....volt egy német juhász keverék kutyája. És sokszor kiszökött és utána kellett futkosnia hogy visszahozza, nem engedelmeskedett neki hívásra sem jött vissza semmi. Sőt sajnos a kutya félt is tőle mert akár hányszór kiszökött mindig jól megverte.....egyszer én is ott voltam mikor mentem át barátnőmhöz és engedett be a kapunk a kutya kifutott visszacibálta és elkezdte rúgni, persze én egyből mérgesen rákiabáltam még is mit csinál a kutyával. Aztán arra mentem át a késöbbiekben, hogy a kutya nincsen sehol. Barátnőm meg négyszemközt közölte velem, hogy kocsival kivitték a határba jó messzire és elkergették. Annyira mérges voltam hogy jól össze is vesztem vele! Semmi baj nem volt a kutyával szeretetreméltó volt és barátságos is nekem mindig odajött ha hívtam.....csak annak a hülye állatnak nem engedelmeskedett aki verte. És persze a pasija meg halál lazán odanyögte nekem, hogy már ugy is másik fajta kutyát akart volna......na az ilyennek minek kutya????
2013. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!