Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Világítós labda Budapesten?

Sippara kérdése:

Világítós labda Budapesten?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy november óta a tizenhatodik (nem tipp, számolom) labdát veszítettük el tegnap este a futtatóban, és elegem lett. Ma jártam már Fresiben, AlphaZooban és interneten is kerestem, de sehol nem találok olyan labdát, ami világítana és dobálni is lehetne (túl puha/nyálkás fedőrétegű labdák bezzeg ezrével vannak :)). Abban reménykedem, hogy hátha nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, és valaki más esetleg már használ ilyen lasztit :)

Főleg Budapesten, vagy Érden keresnék ilyen boltot, bár webáruház is jó lenne.


2013. márc. 11. 15:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hú. Hát ha holnap is tart a hasmenés, vagy bármilyen más tünet jelentkezik, én azért felhívnék egy dokit, aztán inkább nézze meg/hallgasson végig feleslegesen, mint hogy baja legyen a kutyusnak. Jobbulást neki!
2013. márc. 22. 21:43
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként mentem pár kört a környék kínaijaiban. Hát persze, hogy errefelé (harmadik kerület) nem árulnak ilyesmit.....
2013. márc. 22. 21:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt lassan már az e-bayről is megérkezne. :)
2013. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező:


III. ker. békásmegyeri piacon lehet kapni.

2013. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#13, igen, ha lett volna egy kis eszem, megrendelhettem volna, de nem volt :D békáson még megnézem, aztán megrendelem, a kérdés kiírása óta úgyis elvesztettünk már van öt labdát, abból bőven kijön az e-bayes laszti ára is, és az legalább nálunk marad egy ideig - remélhetőleg :D
2013. márc. 23. 16:38
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked pedig NAGYON köszönöm, hétfőn el is ugrok akkor békásra :)
2013. márc. 23. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!