Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Világítós labda Budapesten?

Sippara kérdése:

Világítós labda Budapesten?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy november óta a tizenhatodik (nem tipp, számolom) labdát veszítettük el tegnap este a futtatóban, és elegem lett. Ma jártam már Fresiben, AlphaZooban és interneten is kerestem, de sehol nem találok olyan labdát, ami világítana és dobálni is lehetne (túl puha/nyálkás fedőrétegű labdák bezzeg ezrével vannak :)). Abban reménykedem, hogy hátha nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, és valaki más esetleg már használ ilyen lasztit :)

Főleg Budapesten, vagy Érden keresnék ilyen boltot, bár webáruház is jó lenne.


2013. márc. 11. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én nem pesti vagyok,de szinte minden kínaiba látok a pénztárnál világítós labdát:)

Csak 300 ft,elrághatatlan és van már vagy 5 nekünk nagyon jók.

2013. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van:

[link]


Tönkretehetetlen, jól pattan és jól látszik éjszaka.

2013. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Labda elvesztéshez és megtaláláshoz tanítsd meg a kutyádat megkeresni. :)) Jó kis játék a tanulása is, és hasznos is a labda tartóssága miatt.Addig mi nem megyünk sehova, míg meg nem találja a labdáját. Van, amikor én már feladnám és ő meg egyszer csak megjelenik a labdával a szájában.
2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kvitta! Tényleg van a kínaiaknál ilyen? Az életben nem láttam még :D Valami fényképed nincs róla? Nagyon kiváncsi lettem :)
2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
tanitsd meg a keresd szó jelentését a kutyádnak. és küld a labda után. Meg fog csappani az elhagyott lasztik száma. Ha jó az orra megtalálja.
2013. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy nem találja meg, sőt, három-négy gazdi elemlámpákkal sem :D Pedig mindig mindenből direkt neonszínűt veszünk, de annyira gyér a világítás a futtatón (egy lámpa jutott az egész területre, ami kb. három méteres körben ad bármi fényt), hogy fél perc alatt eltűnik bármi - főleg, mikor hárman, négyen szaladnak utána, és azt sem tudja az ember, melyik ezerrel rohanó kutyánál lehet a labda. Ráadásul az egész futtató tele van kedves, jól nevelt kutyák által ásott fél méteres gödrökkel... Szóval bevallom, a körülmények extrémek :)


Második válaszoló, nagyon szépen köszönöm, valami ilyesmire gondoltam :)


Kvittagirl, neked is köszönöm a tippet, talán még megpróbálok eljutni egy kínaiba is zárás előtt :)

2013. márc. 11. 16:37
 7/16 anonim ***** válasza:

ugyanez detto:)


[link]


viszont inkább közepes testű kutyáig ajánlanám,egy nagyobbnak elveszne a szájában:))

2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de az egész nagyon erősen villog ahogy földet ér vagy megütöd a kezeddel,messziről is észrevehető:)
2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mi is vettünk már többször a kínaiban világítós labdát, de az én kutyám 1-2 nap alatt tönkretette az összeset, szóval az, hogy elrághatatlan, nem igazán állja meg a helyét :)

a belinkelt Nite Ize Meteorlight labda viszont tuti jó, csak aranyárban van :P

szóval mi maradunk a nem világítósnál, így is, úgy is fogyóeszköz a labda :)

2013. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Az én kutyusom tegnap rágott szét egy ilyen kínai világítós csodát, nyilván került a benne lévő léből a szájába. Ma hasmenése van, nem tudom, összefügg-e. Én feltételeztem, hogy valami ártatlan folyadék van benne, hszen gyerekek kezébe szánták, de most elbizonytalanodtam. Van valakinek infója erről?

Köszönöm

2013. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!