Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet egy gazdának...

Miért lehet egy gazdának rémálma a kutyáiról?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen, csak évente 2-3 (vagy kevesebb) alkalommal, de már előre számít rá. És amúgy teljesen normális a kapcsolata a kutyáival, nem ragaszkodik hozzájuk betegesen, nincsenek együtt a nap 24 órjában meg minden.

2013. márc. 2. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmok segítségével alvás közben a tudatunk feldolgoz egy csomó mindent: a közelmúlt eseményeit, a félelmeinket, a belső dolgainkat. Ha már előre számít rá, akkor valószínűleg ő maga generálja az álmot tudattalanul, s biztosan ismeri is a kiváltó történéseket, csak még nem realizálódott benne, mik azok. Egyébként az agyunk egészen hihetetlen katyvaszt képes alkotni azokból a dolgokból, amiket már említettem, úgyhogy én nem hiszek abban, hogy minden esetben vissza lehet keresni az álom okát. Ha visszatérő álomról van szó, akkor viszont biztos van valami oka, de ezt csak az álmodó tudhatja (vagy ha valóságshow keretein belül megnézhetnénk mondjuk egy éven át életének minden másodpercét, akkor talán mi is...) xD
2013. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem vészes. :)

Általában abból indulnak ki az álmok, ami tényleg megtörtént veled... csak ott a fantázia is, ezért lesz egy álom elég furcsa és kaotikus.

Ezzel semmi baj nincs. Ha szeretsz valakit, nyilván félted, nehogy baja essen.


Ha ez rendszeres, akkor át kell gondolni a dolgot. Sok embernek álmában jönnek elő a megérzései.

2013. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két dologról álmodok: vagy a kutyának esik valami baja, vagy "elhagynak" engem egy másik emberért. Amúgy nyugalmas életünk van, nem nagyon szokott semmi történni. Azért számítok rá, mert rájöttem, hogy akkor álmodom ezeket amikor kialakul a kutya helye véglegesen a szívemben (1-2-3 éves korában). Mindegyikel álmodtam egyszer és most mindegyikkel együtt. A macskámmal is álmodtam egyszer.
2013. márc. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!