Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? Hogyan...

Mi a véleményetek? Hogyan oldjam meg? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés
Nemsokára kapni fogok egy westie kiskutyát. A munkahelyemen megengedték, hogy bevigyem majd magammal. A gondom az, hogy vonattal járok dolgozni (másik városban dolgozok). Reggel fél 7-kor indul a vonatom, 1 órát utazok, aztán ugyan ez hazafele is. Milyen hatással lenne a kiskutyára, ha minden nap vinném magammal a vonaton? Hozzá lehet szoktatni az ilyenfajta utazáshoz? Mennyi szabit vegyek ki, amíg muszáj vele otthon maradni? Mennyi idősen vihetném magammal a vonaton?
2009. szept. 11. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jahh elözö vagyok: olyan helyen kell pisiltetni ahol nem szedhet össze semmi kutyabacit, lábat pofit törölni mindig, ne szaglásszon kint, ne nyalogasson semmit!!!!!Amig az elsö oltásokat meg nem kapja mert addig rizikós!Nagyon kell vigyázni!Ha teheted akkor inkább ne vidd, nekem muszáj volt, de ezeket szigoruan betartottam!!!!
2009. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
NAGYON ROSSZ ÖTLET. NEM ELÉG, HOGY LAKÁSBAN TARTOTT KUTYA LESZ, DE MÉG EGÉSZ NAP HURCOLÁSZOD IS MAGADDAL? NEM NORMÁLIS DOLOG EZ SZERINTEM. IGEN, HOZZÁ LEHET SZOKTATNI, MINT AHOGY A VAKVEZETŐ KUTYÁT IS, HOGY EGÉSZ NAP A HANGOS VÁROSBAN KÓSZÁL, DE AZÉRT MERT OKOSAK ÉS TANULÉKONYAK, NEM AZT JELENTI, HOGY JÓ IS NEKIK, HOGY TERMÉSZETELLENES DOLGOKAT KÉNYSZERÜLNEK CSINÁLNI ÉS ELVISELNI. EGY KUTYÁNAK MELEG OTTHON KELL, SZERETET, SZÉP RENDEZETT TISZTA KÖRNYEZET, FŐLEG EGY ILYEN ÖLEBNEK. AZ ILYEN KISTESTŰ FAJTÁK NYUGDÍJAS NÉNIKNEK VALÓ, AKI EGÉSZ NAP OTTHON VAN... ÉS AMÍG DOLGOZOL MIT FOG CSINÁLNI A SZERENCSÉTLEN? AZ UTAZÓBOXBAN FOG GUBBASZTANI? VAGY ELENGEDED, HAD SZARJON ODA MUNKAHELY KÖZEPÉRE? VAGY SZÉTRÁG VALAMIT? KÉT ÉVES KORÁIG MINDENT SZÉTRÁGNAK ÉS SZÉTTÉPNEK, AZTÁN MAJD JÓL EL IS VERED MIATTA? NEKED MINEK KUTYA KOMOLYAN? VEGYÉL INKÁBB HÖRCSÖGÖT, AZ NEM IDŐIGÉNYES, NEM HELYIGÉNYES ÉS NEM SZERETET IGÉNYES, ÉS A LEGJOBB, HOGY ELFÉR A ZSEBEDBEN ÉS NEM KELL NEKI JEGYET VENNI A VONATON. KUTYA....PFFF... IDIÓTÁK.... AZÉRT MEGNÉZNÉM, HOGY MUTATSZ MAJD, AHOGY 15 ÉVIG MINDEN REGGEL DOBOZBA RAKOD A KUTYÁT, ELVISZED "DOLGOZNI" MAJD ESTE HAZAVISZED... :D:D:D ÁÁÁÁ, EZ MÁR RÖHEJ :D:D:D
2009. szept. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

00:02 "Gyogykó"! Nem gondolod, hogy túl "gyepi" vagy a kérdésre válaszolni?

Na figyu! Nem mi vagyunk a kutyáért, hanem Ö van Értünk!!!!

Azért tanul meg közlekedni, védelmezni, mert ez a dolga!

Minden kutyának az a feladata amit a gazda megkiván Töle!

Ha Te "Gyogykós" a kutyád rabszolgája akarsz lenni, hát tedd!!!

A kutya akkor boldog, ha a gazdájának segithet, nem akkor, amikor el van kényeztetve!

Jelen esetben a kutyának az a dolga, hogy mielöbb megtanulja a szobatisztaságot a gazda nagy örömére, hogy aztán otthon lehessen hagyni a házörzö tevékenységet is ellátó élö és ható segitséget, AKIT ráadásul szeretünk és jutalmazunk a jó cselekedeteiért. A rosszakért szidás jár.

Verés meg azoknak az embereknek járna akik olyan zagyva h.lyeséget hordanak össze mint Te, akinek sosem lessz normális kutyája!

2009. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16:34: a kérdezőnek válaszolj, ne nekem :) Nekem van egy kialakult véleményem az állatartásról úgy általában. Nem lehet megváltoztatni, akármilyen virtuális idegen közli velem, hogy gyogykó :) Vannak szabályok, hogy milyen válaszokat lehet adni a kérdésekre, idézem: " ne a válaszokra válaszolj" :) Nem tudsz olvasni? :)
2009. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!