Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen féltékeny a kutyám?

Figyelt kérdés
egy palotapincsim van, másfél éves, nagyon sok szeretetet kap. ölelgetem meg foglalkozok vele, meg anyukám is sokat. de amikor anya engem ölel meg, vagy mellém ül, a kutya meg van veszve. a múltkor anya felvette unokahúgomat is majdnem megharapta a lábát. csak egy puszit adok valakinek, vagy anya közel jön hozzám, a kutya megveszik .. mit csináljak vele? :/

2013. febr. 7. 22:49
 1/9 Orosházi Ramón ***** válasza:
Ne csald meg!!!
2013. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

úgybiza!

Megcsalni nemszaba mert bepipul :)

2013. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
verd fejbe . semmire való egy fajta . pincsi. chö szánalmas.
2013. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy értitek, hogy " ne csaljam meg" ? ezek után már meg sem ölelhetem a családtagjaimat? de őt is nagyon imádjuk, meg szeretgetjük, mint egy kisbabát.. de azért ez már túlzás, amit csinál
2013. febr. 7. 23:03
 5/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Neveld meg. A kutyanevelés nem abból áll, hogy ölelgetem, meg csókolgatom. Nem gyerek, KUTYA. Még akkor is, ha kistestű.

Egyáltalán nem normális dolog az, ha ennyire véd. Az hiszi ő a főnök. Ne engedd, mert később nagyobb baj lehet belőle.


Jót tenne mindkettőtöknek, minél előbb egy kutyaiskola. Ott a kutya is és ti is sokat tanulhattok.

2013. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Orosházi Ramón ***** válasza:
0%
Neveld meg!!! Ahányszor rád akar támadni, csapj oda neki, nem kell sajnálni mert soha nem tanulja meg a rendet meg hogy kinek hol a helye...
2013. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd végig és gondolkozz mit ronthattál el *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A videohoz szólnék.. sose értettem az ilyet.. Tarkóbőrénél fogva hajítanám le az ágyról a kutyát ha ilyet csinál.. felnőtt emberek olyan tehetetlenek
2013. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!