Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne legyen...

-Andrea- kérdése:

Mit tegyek hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
Van egy Német dogom és van egy Beagle kutyusom. Mind ketten lányok. Az a lényeg hogy ha a kisebbik kutyát szeretném simogatni, vagy játszani szeretnék vele, a nagy ellök tőle és elém áll vagy neki ugrik (ezt ne értsétek úgy hogy megtépi, csak megfenyíti).Nem tudom hogy mit tegyek h megértse a nagy hogy nincs semmi.., őt is szeretem, de a kicsivel is kell foglalkoznom!..
2010. nov. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak idő kérdése volt. Megszokták egymást, ma már együtt alszanak, egész nap gyűrik egymást :-)
2010. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van, mikor oda jön hozzám a bichon keverék kutyusom és simogatom, a boxer ellöki még én sem tudom hogy szoktassam le róla
2010. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hehe.. :D Nekem csak az a legnagyobb gond hogy néha ezért felidegesít a Dog és rászólok vagy kap egy pofont :) Ez nekem rosszul esik :(Szóval nem így akarom leszoktatni a féltékenységről.. egyébként ha bemegyek a házba akkor meg elvannak még nyaldossák is egymást meg játszanak...:D
2010. nov. 21. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:

egyik kutya sem féltékeny...a poziciójukat féltik egyedül mert a velük élő emberek nem vállalták fel a vezetői szerepet!

ne kivételezz a kutyáiddal! mindig a nyugodt engedelmes kutyát részesítsd előbb jutalomban, neki szenteld a figyelmedet!

2010. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 1 vizslám van és egy vizslakeverékem és a nagyobbik féltékeny volt de egyszerre szerettem őket így hamar megszokták egymást. de ugye nem sértődős a kutyád?? mert az idősebbikem sértődős és az is befolyásolja. ha valamelyik jól viselkedett amikor körülötted vannak és a dog nem löki el Tőled a kicsit akkor dicsérd meg. ajánlom a plüss macikat (a nagyokat)a tömését ki kell szedni és azzal játtszani velük egyszerre. így könnyen mehgszokják egymást legalábbis nekem könnyebben ment.
2010. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utánnam lévő válasz adónak mondanám azt h akkor jobban tenné ha utánna nézne a német dogoknak :) Mondanám akkor.. 1. Nem kivételezek köztük.. 2. Én vagyok köztük a vezér :) ezt jól tudják ... 3. Minegyikkel foglalkozom Egyébként kösz... De nem értek egyet veled :) Ja és mind a kettőre szentelném a figyelmem :)
2010. nov. 24. 13:04
 7/9 A kérdező kommentje:
netty97 nem sértődős :D azaz még nem vettem észre csak az van ha kihozom a kicsit a nagyhoz és megsimogatnám a nagy egyből megjelenik és közénk avatkozik pedig mind a kettővel normálisan foglalkozom. Igen én rongyal próbálkoztam el is voltak egy kisebb nagyobb morgolódással :D .. , de játszottak!
2010. nov. 24. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
aki féltékenynek tartja a kutyáját, a fajtát hibáztatja, és mellette még falkavezérnek is képzeli magát annak aztán semmi köze nincs a kutyaneveléshez és jó nagy egóval rendelkezi---ebből kéne faragni, és megfogadni a hasznos tanácsokat!
2010. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanígy volt csak a kicsi féltékenykedett... Volt 1 Bobtailunk arra féltékeny volt egy kölyök keverék, és ha a Bob.-ot akartam simogatni akkor a kicsi mindig rámugrált...XD ezt megkell szokni, majd idővel őkis megszokják egymást =)
2010. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!