Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy alkatánál fogva nem hízik egy kutya?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már,, hogy vékony, de akármennyit eszik 35 kg-nál nem nagyobb a súlya és emellett 70 cm-s a marmagassága. Annyira sokat nem mozog, hogy ilyen legyen (napi max 2 órát futkos) szóval nem értem az okát. Állat orvossal is megnézettem és azt mondta semmi baja. Engem annyira nem zavar, hogy vékony, de másokat nagyon. Sok olyan eset volt, hogy feljeletéssel fenyegetőztek, hogy éheztetem pedig napi fél kiló tápot megeszik és nem tud hízni.
2013. jan. 28. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :D A kutyámmal képtelenek vagyunk elérni a 30 kilót, pedig roti-nj mix. Kivizsgálták, semmi baja, doki szerint ilyen alkat. Eszik rendesen, életerős, vidám, de nem hízik semmitől sem.
2013. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én beaglem se képes hízni, csak nagyon minimálisan. most lehet olyan 10kg körül és nem mozog olyan nagyonnagyon sokat, kap kaját bőven (múltkor lemértem, 40mp alatt benyomja a tálnyi kajáját..:D) nem férges, nincs semmi baja, kivizsgáltattuk már, egyszerűen ilyen. próbáltam már reggel-este felezni az adagot, akkor sem. Csak zavaró, hogy picit látszanak a bordái, bár minden beagle-s megkérdezi, hogy sikerült nem elhízlalnom, éheztetem-e...:D
2013. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emberből is van ilyen típus, csak ritka! Mint a kutyánál! :) Ők is inkább a hízásra szoktak hajlamosabbak lenni. De ha egészséges, akkor ne foglalkozz ezzel, akinek meg nem tetszik, az ne nézze! :)
2013. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

dettó! Nekem is beagle-öm van, és ugyan ez a helyzet. Eszik rendesen, de nem hízik. Szintén 9-10 kiló között ingadozik.

7 hónapos kislány. Semmi baja, volt teljes kivizsgáláson. Huh mák, h nem csak én vagyok így ezzel.

2013. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!