Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hónapos dobermann...

Kisbeci kérdése:

Van egy 8 hónapos dobermann kanom és kérdezgettem tenyésztőket hogy milyen magasnak kéne legyen és sorra azt mondták hogy 70cm körül de még csak 60-61cm sajnos! Az apja 72 cm, az anyja 68cm be fogja még hozni a kellő méretet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még nőhet. Kan másfél évesig nő.
2013. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még nőni fog pár centit, de szerintem a standard alsó határán fog mozogni. Egyébként azt írja a standard, hogy a középméret a kívánatos, vagyis kannál a 70 cm, akkor meg miért kéne már 8 hónaposan annyinak lennie? Én ezt nem értem. Biztos dobisoknál is hódít a megalománia. :)
2013. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem pár cm-je még van, de 10 cm-t nem hiszem hogy magasodik.

mit kap enni?

2013. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Hol méred? a 60 cm nagyon kicsi. Még szukában is.
2013. jan. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

purina dog chow/pedigre juniort keverve kap

a marját mértem

2013. jan. 26. 11:19
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem az nem jó, puppy tápot kéne kapnia legalább 1 éves koráig.
2013. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tenyésztőtől vetted? Ird már meg p.ü.-ben légyszi. Meg ha van róla egy képed. egyébként még max. nő 5-6 cm-t, de még az is kevés.
2013. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A Pedigree kozrejatszhat a dologban. A vilag legagyibb tapja, teli van felesleges es karos sz*rral, hustartalma 5% alatt, azt is bor, szor, csor es hasonlok teszik ki, tehat nem valodi hus. Valamint a frisshus tartalma van feltuntetve, es abbol meg le kell vonni a nedvesseget, igy lesz kb. 1% igazi hustartalom, jo, ez lehet tulzas, de komolyan nagyon keves. Es csurig van gabonaval, tartositoszerrel, mesterseges szinezekkel, megteveszto izfokozoval, ami miatt "racuppan" a kutya. Csak felszednivalo van a Pedigree es tarsai utan, raadasul nagy karokat okozhatnak a kutyanak, sok betegseg okozoi lehetnek, akar fellephet fejlodesi rendellenesseg is, mivel a kiskutya nem kapja meg azokat a tapanyagokat, amikre szuksege van, pluszba kap egy csomo karos dolgot. Nagyon valoszinu, hogy a pocsek "tap" miatt nem nott akkorara a kutyad, igaz meg nohet, hogy a kerdesedre is valaszoljak, bar nem lesz 70 centi.

Ja, es a Dog Chow is szornyu egy tap, az is teli van gabonaval, felesleges es karos anyagokkal, csak egy fokkal jobba Pedigreenel, Chappinel es a tobbinel. Emelle a tap melle is szoktak 80 fele kiegeszitot ajanlani, mert annyira pocsek.

Valts tapot, de igy is nagyon elrontottad, kolyokkorban ilyenekkel etetni...szegeny kutyusod.

2013. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tapajanlataim: Bosch, Josera, Kennel's Favourite, Cibau, Chicopee, Brit(!), Taste of the Wild, N&D, Acana, Orijen.
2013. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az etetés nem veszi vissza a növésben. ez genetika.
2013. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!