Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó vagy foxterrier?

Tacskó vagy foxterrier?

Figyelt kérdés
Melyik kutya a könnyeb és első kutyának melyiket ajánlanátok ?

2013. jan. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Foxi
2013. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem tacskóm van.. imádom,hűséges,okos,igazi vadászkutya,nagyon tud szeretni,kertes házba való!
2013. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja és társas házban lakok a 2. emeleten. És a mozgás igényüket ki telíteném mert a tanulás és az iskola mellett napi 3 óra séta összesen mert 06:00-07:00

16:00-18:00

Ennyi időt tudok rá szánni és persze kölyköt vennék kenelből melyik a jobban tanítható ?

2013. jan. 23. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
A foxi talán mozgékonyabb. Mindkettő elég ugatós, de szoktatással le lehet nevelni róla. a tacskónak nem jó a lépcsőzés, max ha ölbe veszed felmenet. a foxi valamivel nagyobb. Mindkettő aranyos, jó kutya. a foxi makacsabb egy fokkal. Nem tudom, de szerintem legyen akkor a tacsi elsőnek. De akár a foxi is lehet. Tudod mit, vedd úgy hogy én mindkét fajtának adok egy-egy pontot
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van. Szerintem lakásba a foxi jobb. Az enyém olyan mint egy néma, a tacsival ellentétben, aki igazi dumálós kutya. A foxit könnyebb nevelni is, a tacskó ravaszabb, mindig megpróbálja megkerülni a szabályokat. Amúgy mindkettő nagyon makacs, de összességében a foxival könnyebb dolgod lenne.
2013. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem tacsim van és első kutyás vagyok.. most 5 hónapos.. egyenlőre boldogulok vele.
2013. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tacskóm van és a házban is nagyon jól elvan....tehát Tacskót válaszd szerintem
2013. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!