Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám még jobban...

Mivel tudnám még jobban téliesíteni a kutyám házát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
az aljára mehet kartonpapír,az jól szigetel,rá régi ruhák/takarók,ott jól betudja vackolni magát,én még annyit csináltam hogy régi szőnyegből levágtam egy akkorát amekkora elfedi a kutyaház bejáratát és fölé szögeltem,így nem esik be a hó és a széltől is óvja
2013. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy első írja! :)

Nekünk alul habszivacs, arra kartonpapír, arra ruhák-rongyok, a ház ajtaja fölé egy darab rongy odaszögelve, hogy kitudjon jönni, de ne fújjon be a hideg. Egyébként ez egy lábakon álló kutyaház, így nem éri közvetlenül a fagyos talaj a ház alját.


De a szalma is jó hőszigetelő.

2013. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nincsen kinti kutyám de azok a szőrös paplanok eszméletlen jók még nekünk embereknek is. ha a kutya feljön soha mindig a paplan felett marad de még ugyis úgy befűti hogy szinte már már izzadok, meg ő is szabályosan lihegni kezd de az istennek nem menne le ahol esetleg nem lenne olyan melege :)
2013. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is van lába a háznak, az aljára padlószőnyeget szegeltünk, és a bejárathoz is azt tettünk és felcsíkoztuk. A tetején lévő résekbe tömítő anyagot nyomtunk és gumi lábtörlőt szegeztünk rá. A ruhákkal és a szivaccsal az a baj, hogy mindent szétrág és cibál, már több törölközőnk látta kárát. Köszönöm a válaszokat, úgy látszik, hogy amit lehetett mi megtettünk.
2013. jan. 20. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk 5cm vastag hungarocell van az aljában, azon padlószőnyeg, rongyok, amiből kitúrja a "fészkét", a széltől, csapadéktól gumiajtó védi
2013. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a rongyokat kirángatja, szétcibálja, akkor a a széna (vagy a szalma) is jó megoldás, azt tutira nem tudja kirángatni:), és jól bele tudja magát vackolni. Érdemes ekkor egy kis küszöböt csinálni a ház bejáratához(darab lécet odaszegezni), hogy ne potyogjon ki a széna.
2013. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kutyaház belsejébe vagy kulsejére lehet szogelni polisztirolt is, az is nagyon jó! :)
2013. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindekinek köszönöm a válszokat!
2013. jan. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!