Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások tudtátok ezt?

Kutyások tudtátok ezt?

Figyelt kérdés

"Október 15-től a Magyar Állatorvosi Kamara legfrissebb minimáltarifái alapján a mikrochip beültetése vizsgálattal regisztrációval 6000Ft-ra emelkedik. A chip beültetése kutyákon 4 hónapos kor felett januártól kötelező!"


Ha tudjátok (és még nincs beültetve a kutyátokba) akkor vigyétek el a kutyátokat, nekünk is azt mondta a doki hogy hétfőtől már 6 rugót kellett volna kérnie érte mert változik a szabályzat. :S


2012. okt. 13. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vizsgálattal, de ha nem vizsgáltatni akarom csak chipeztetni? Amúgy mindegy, mert nekem mindegyik kutyámban van. Az egyik menhelyes, a másiknak a törzskönyvhöz volt chip.
2012. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az én kutyámnál is annyi volt a vizsgálat, hogy elhúzott egy műszert a szőre felett. Ha egyáltalán ez vizsgálat volt.
2012. okt. 13. 12:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Az nem vizsgálat, hanem ellenőrizte, hogy a chip működik-e. Ezért nem kellene 6ezer Ft-ot kérni...
2012. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is a héten voltam dokinál az egyik kutyámmal,és beszéltük a chippet! Ő is mondta ezt az állatorvosi kamarai tarifa díjat!!
2012. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá hogy a 6000 Ft se az az összeg amit lehetetlen kifizetni.. (Egyszer a kutya életében) én pl. nyugodtabb vagyok hogy van mindegyikben chip..
2012. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ma már hiába szólsz szerintem, aki eddig nem vitte az már nem fogja október 15. előtt :D

Amúgy én nem tudtam, eddig 3500 ft volt, de igen kevés helyen került valóban ennyibe, mivel hozzá raktak még vizsgálati díjat, regisztrációs díjat..

2012. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez hol van pontosan? Mert sehol sem találom a MÁOK honalpján, avgy akárhol máshol. Ha szó szerint ráguglizok arra, amit írtál, akkor csak ezt a kérdést dobja ki.
2012. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

én a kerületi állatorvosi rendelőnk honlapján olvastam

kéred a linkjüket?

2012. okt. 13. 18:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is ma tudtam meg, így előbb senkinek sem tudtam volna szólni :D
2012. okt. 13. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Ott nincs valami hivatkozás?
2012. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!