Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt úgy lehet csinálni, hogy...

Azt úgy lehet csinálni, hogy 2hónapig pro plan 2hónapig acana tápot adok a kutyámnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, persze, de sok értelmét nem látom.

A tápváltás sok kutyánál hasmenést okoz, szóval az átállás miatt úgyis kevergetni kéne különféle arányokban, akkor már inkább keverd el egyszer mindet, és add folyamatosan azt.

Miért akarod így csinálni amúgy?

2009. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát mert az acana valamivel jobb minőségű és ezért akarom...de a pro plan viszont már megszokta.

De neki a tápváltás sose okozott gondott.

2009. aug. 4. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Aham... Szerintem egyből összekeverni sokkal egyszerűbb, de tulajdonképpen mindegy, ha nincs tőle baja. Amúgy rátelefonálhatsz esetleg egy állatorvosra, ők elég képzettek táptémában, még ha ezzel nincsenek is sokan tisztában - hátha tud olyat, amit mi nem.
2009. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2009. aug. 4. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon nem mindegy!

a megfelelő emésztéshez stabil étrend kell. a váltás legalább egy 10 napos periódus, így gyakran csinálni nem érdemes. keverve talán a legjobb vagy 10 nap alatt teljesen átállva, de a váltogatás nagyon nem jó a kutyának!

2009. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

teljesen felesleges váltogatni: az acana olcsobb is és jobb is mint a pro plan .. szerintem szoktasd át csak arra

max keverheted neki valami olcsobbal, de arra meg jó egy közép kategoriás táp (dog chow) ... én is ugy csinálom ... az enyémnek a tömény acanától megy a hasa ...

2009. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor keverve nem jó neki?
2009. aug. 5. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!