Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy angol bulldog néha tarthat...

Egy angol bulldog néha tartható kenelben ha nem tudom máshova rakni? Nem lesz tőle valami baja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "néha" kennelben tartani?


Gondolom lakáskutya, különben nem merülne fel a kérdés... Ha hideg időben rakod ki (normális időben is hideg van éjszaka!), akkor igen, lehet baja, megfázás, felfázás stb., az nem ajánlott dolog. Így nyáron még elmegy, de a csumpi szőre nem kintre való. Persze egy jól méretezett (nem túl nagy, nem túl kicsi) és megfelelően bélelt-szigetelt kutyaházzal el tudom képzelni a dolgot, de nem kockáztatnék. A lakáshoz szokott kutyák nehezen viselik a "ridegtartást", főleg ha nincs aljszőrzetük, ami védené őket.

2009. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia..nem tul mozgásigényes fajta ugyhogy akár napi 10orát is tarthato egy nagyobb kennelben
2009. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor csuknám be ha nem tudom senkire sem hagyni. Egyébként ő nem szobakutya mert nem marad meg a házban.
2009. aug. 4. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond, nyugodtan becsukhatod néha. Csak figyelj, hogy ne legyen nyáron melege és friss vize mindig legyen, ő sem az a könnyen lélegzős fajta gondolom.

Amúgy miért nem hagyod a kertben, ha elmész? Nem kötözködni akarok, csak kíváncsiskodom :)

2009. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert a kertünkben van egy tó és felügyelet nélkül nem merem kint hagyni nehogy beleessen.
2009. aug. 7. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon vigyázz azzal a tóval, főleg télen! nekem sajnos ez előző bulldogom a jég alatt végezte a kerti tavunkban :'(


viszont nyáron feltétlenül tanítsd meg úszni, a mostani bulldogom imádja, és úgy úszik, ahogy a nénik, csak a feje van kint, irtó vicces :) de azért vigyázz rá nagyon, mert azt mondják rossz úszók, mivel fejnehezek, lehet hogy nekem csak szerencsém van az enyémmel :)

2010. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!