Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljon az akinek nincs...

Mit csináljon az akinek nincs pénze beoltatnia a kutyáját de viszont megakarja tartani mert olyan aranyos?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 11:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Most akkor van pénz, vagy nincs pénz?

A kutyasétáltatás, foglalkozás azért össze szokott jönni, vagy akkor is mindig közbejön valami, és csak azért tartjátok szegényt, hogy ugasson?

Az az "összes" kutya mit takar, hányat fogyasztottatok el mondjuk az elmúlt 10 évben? Azt, hogy miben pusztultak el, állatorvos állapította meg, vagy csak ráfogtátok, hogy hát biztos öreg már, ezért inkább spóroltatok az állatorvosi költségeken?

2012. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez nekem furcsa, mert ha az oltásokra nincsen pénz, akkor mivel etetik? Maradékkal, amit a családban már senki nem akar megenni? Azért szépen nézünk ki! Ha a családtag lenne beteg, és injekciót kellene venni, bocsi nincsen pénz, majd lábon kihordod? Egy kombinált oltás és a kötelező veszettségi (ha jól olvastam) 5000 Ft, és ezt sajnáljátok a kutyától? Inkább ajándékozd el mielőtt megdöglik. Talán majd az új gazdája nem lesz ennyire sóher.
2012. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

na most akkor lenne rá pénz..de akkor mi jött közbe?

nem egy egész napos program azért, meg ennyi időd nem kéne sajnálni rá.

2012. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
látom ti csak rosszindulatoskodni tudtok az előző többi kutyáinkat mind beoltadtuk és ezt is be fogjuk csak kiváncsi voltam az emberi rosszindulatra milyenek vannak
2012. szept. 2. 18:53
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Ajajj,nagyon ráérsz . Amúgy a válaszokban semmi rosszindulat nem volt szerintem..Ha te is tudod,hogy kell oltás és viszitek is és tőled kérdezné valaki,hogy mit csináljon,ha nincs pénze oltásra akkor te mit mondanál? nem baj,ne vidd,nem fontos vagy mi? itt mindenki csak azt írta,hogy szerezz rá pénzt és oltasátok be ha van kutyátok.
2012. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A frászt voltál kíváncsi.... Csak valamit írni akartál védekezésül.
2012. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egyébként meg igaza van egy előttem írónak, mennyi is volt az az összes kutya az alatt a tizenegynéhány év alatt, amire vissza tudsz emlékezni? Mert ennyi idő alatt az összes egy normális gazdánál, aki oltatja és rendesen orvoshoz hordja a kutyáját 1 max. szokott lenni....
2012. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
mindenki kap egy nem hasznos hozzászólást ha ha ha azok a kutyák még azok elött voltak miekött megszülettem volna nem is ismertek hülyék nem hazudok be oltatjuk a jövőhéten
2012. szept. 4. 17:24
 19/22 anonim ***** válasza:
Mindenkit lepontoztál, pedig nem egy üzenet csak praktikus tanácsból állt.. semmi rosszindulat nem volt azokban a válaszokban, ahogy az enyémben sem.
2012. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy a válaszadókat ócsárolod, és undorító stílusban beszélsz, mert azt hiszed, ezzel leszel menő, vegyél elő egy helyesírás könyvet, és olvasgasd! Hasznodra válik, hidd el!
2012. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!