Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a macska kakit?

Miért eszi meg a macska kakit?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapos labrador keverék.De a 2 éves beagle is szereti elfogyasztani. Hiába szólok mérgesen rá.Tudja hogy nem szabad de még is eszik.
2012. aug. 18. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én sem tudom, mitől lehet ez, de szerintem semmi baj a kutyáddal! az enyém tibeti spániel, és már régóta kaparja ki a földből a macskakakit, és meg is eszi. A mamám kutyája ugyanezt csinálja. Nem tudom, náluk milyen szokás ez, de baja nem lesz tőle!
2012. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van. Én is rászólók, de akkor is megeszi! Nem tudom miért.... Lehetséges hogy nekik finom??
2012. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen tápot eszik? Lehet vitaminhiany is, meg felvett rossz szokás is. Le kell róla tiltani, nem egyszerű, de muszáj.minden alkalommal raszolni, rávenni,hogy kikopje, előbb-utobb megtanulja, hogy nem szabad és akkor mar a hatarozott rakiabalas elég. Viszont minden setanal résen kell lenni.
2012. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor az ürülékben rosszul megemésztett keményítő található, az ürülék édeskés, ami arra ösztönzi a kutyát, hogy egyen belőle. :)

Nem tudom mennyire igaz a kutyás könyvben találtam .. :)

2012. aug. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!