Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előfordulhat h egy kutya az...

Előfordulhat h egy kutya az ivartalanítás után álvemhes lesz? Most 2éves a kutya és soha nemvolt állvemhes amikor még ivaros volt. Illetve lehet álvemhesség jele a két emlő közt megjelenő hosszúkás dudor?

Figyelt kérdés
Infók:Ivartalanítva lett a szuka kutyám kb 1hónapja, a műtét nemvolt épp zökkenő mentes, utána egy napot szivárgott a vér a kutya hasából ésmég sorolhatnám. Azóta szépen összeforrt a sebe, de láttam valami alacsony kis hosszúkás puklit a kutya hasán a varrat mentén, ami nemvolt feltünő, annyira h más nemis látta rajta az elváltozást. Viszont, a napokban néztem a hasát, az a pukli megnőtt, a bőre alatt van, bőrén keresztül megfogható, kissé összenyomható, mozog. Kb 3-4 összezárt ujjnyi hosszú. Egyik oldalról be is lehet nyúlni a pukli alá. Volt nála doki, aztmondta h állvemhes lett, nyomkodta Neki, valóban ürült tej abból az emlőjéből amihez a legközelebb van a dudor.
2008. máj. 7. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha az állatorvos azt mondta, hogy álvemhes, akkor nekem eszem ágában sincs ezt megkérdőjelezni. Talán az lehet az oka, hogy a hormonok nem ürültek még ki a szervezetéből. ha így van, akkor csak várni kell egy kicsit, elmúlik majd magától, és többet nem lesz vele gond. De ha teje is van, akkor fokozottan figyeljetek rá, mert- mivel nincsnek kicsik, akik leszívják- bedurranhat az emlője... ha bármi mást észrevesztek rajta, vigyétek el orvoshoz, vagy ha nem múlik el. ha ne adj' Isten rosszabb lesz, akkor is ORVOS!!! (mondjuk az én macsomnál, amikor ivartalanítva lett, akkor szintén volt nála egy hosszúkás dudor a hasán, olyan volt, mintha egy ujj lett volna a bőre alatt. Azt mondta akkor az én dokim, hogy szövetvastagodás, hegesedés miatt. Magától elmúlt. De nálatok a tej miatt nem hiszem, hogy ez van. ) Mondjuk sztem én megkérdeznék egy másik orvost is, pláne ha nem volt zökkenőmentes a műtét... JOBBULÁST NEKI!!!
2008. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallottam már álvemhességről ivartalanítás után! A dudort meg nem tudom mire vélni.
2008. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!